Čas na serveru 23:57:53

Aukce LXXXXIII/2023

Roland Topor - Divoká planeta

Roland Topor
Divoká planeta

Id: 452108

akvarel/tuš/papír, rozměr listu 19,5 x 32 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, volně loženo, kresba k filmu Divoká planeta

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Petr Jaroš - Cesta

Petr Jaroš
Cesta

Id: 452301

olej/karton, rozměr 47 x 63 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Jaroslav Šerých - Vetknutý pohyb

Jaroslav Šerých
Vetknutý pohyb

Id: 456701

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Vladimír Sychra - Únos Evropy

Vladimír Sychra
Únos Evropy

Id: 434131

lept/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 32,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, lokálně na papíru zažloutlé fleky (viz foto)

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef Velčovský - Modrý pokoj

Josef Velčovský
Modrý pokoj

Id: 451901

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Ferdinand Kotvald - Krajina v červenci (Poděbrady)

Ferdinand Kotvald
Krajina v červenci (Poděbrady)

Id: 453201

tempera/překližka, rozměr 39 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Viktor  Rolín - Před bouří

Viktor Rolín
Před bouří

Id: 451802

olej/překližka, rozměr 30 x 43 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Adolf  Kašpar - Krojované děvče

Adolf Kašpar
Krojované děvče

Id: 438911

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Albín Brunovský - Eva a Adam

Albín Brunovský
Eva a Adam

Id: 394019

lept/suchá jehla/papír, rozměr tiskové plochy cca 11 x 8 cm, rozměr listu 29 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Josef  Istler - Pocta Mahlerovi

Josef Istler
Pocta Mahlerovi

Id: 430106

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

František Emler - Předjaří

František Emler
Předjaří

Id: 449205

tempera/papír, rozměr 12 x 19 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 449414

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 19 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Milan Knížák - Karvinský kapr

Milan Knížák
Karvinský kapr

Id: 458501

pastelka/propiska/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 32,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Hlava dívky

Hlava dívky

Id: 456504

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Max Švabinský - Orchideje

Max Švabinský
Orchideje

Id: 434120

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16 cm, značeno, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail