Čas na serveru 02:42:01

Aukce LXXXXIII/2023

Adolf Born - Betlém

Betlém

Id: 445901

soubor 10 kusů barevných litografií, rozměr 20,5 x 14 cm, volně loženo v deskách, každá z litografií značená, autorský tisk, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, Edice Biblos, sv. 23

Vyvolávací cena:
7 500

31 000

Detail

Josef Krejsa - Děvín

Josef Krejsa
Děvín

Id: 451101

olej/překližka, rozměr 39 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Jiří Anderle - Slunce, Daidalos, Ikaros

Slunce, Daidalos, Ikaros

Id: 452102

barevný lept/papír, rozměr listu 65 x 48 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Václav Rabas - Rozkvetlá jabloň

Václav Rabas
Rozkvetlá jabloň

Id: 452801

olej/karton, rozměr 40 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 49

Wilhelm  Riedel - Bělení prádla

Wilhelm Riedel
Bělení prádla

Id: 453303

olej/papír, rozměr 30 x 46 cm, značeno vlevo dole, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 400

Detail

František Kupka - Abstraktní kompozice

František Kupka
Abstraktní kompozice

Id: 429007

lept/ruční papír, rozměr listu 51 x 33,5 cm, značeno a datováno v tisku a autorským razítkem vpravo dole, zaskleno, rámováno, vystaveno a reprodukováno Museé Guggenheim, New York v roce 1975, č. 6

Vyvolávací cena:

29 500

Detail

Olbram Zoubek - Marie Josefova bez ratolesti

Marie Josefova bez ratolesti

Id: 437401

papírový reliéf, rozměr listu 20 x 14,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jan Kutálek - Vodník

Jan Kutálek
Vodník

Id: 450406

dekorativní keramika na dřevěném podstavci, pálená hlína/glazura, rozměr bez podstavce 21 x 12 cm, značeno na spodní části

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Antonín Málek - Našeptávač

Antonín Málek
Našeptávač

Id: 453503

olej/akryl/plátno, rozměr 48 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

28 000

Detail

Jan Saudek - The Thumb

The Thumb

Id: 455101

kolorovaná fotografie, rozměr cca 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Lubomír Typlt - Koncilium

Lubomír Typlt
Koncilium

Id: 456401

tempera/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 200

Detail

Josef Čapek - Harmonikář

Josef Čapek
Harmonikář

Id: 454303

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 12,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 003

Detail

Příhozy: 61

Kamila Ženatá - Mlhavé představy

Kamila Ženatá
Mlhavé představy

Id: 450901

olej/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 49

Salvador Dalí - Královský tanec

Salvador Dalí
Královský tanec

Id: 451302

barevný lept/akvatinta/ruční papír Japan, rozměr listu cca 60 x 45,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatele

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Emil Filla - Zátiší na stole s kytarou a podnosem

Emil Filla
Zátiší na stole s kytarou a podnosem

Id: 453005

suchá jehla/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Emil Filla Grafické dílo pod č. 39

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 54