Čas na serveru 23:45:10

Aukce LXXXXIII/2023

Kamil Linhart - Mořské pobřeží

Kamil Linhart
Mořské pobřeží

Id: 455801

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, neznačeno, olištováno, na několika místech potřísněná malba

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Pasta  Oner - Dear Future

Pasta Oner
Dear Future

Id: 446603

Vyvolávací cena:

10 003

Detail

Ludmila Kleinmondová  - Kytice gladiol

Ludmila Kleinmondová
Kytice gladiol

Id: 450802

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Mikoláš Aleš - Konvolut dvou kusů

Mikoláš Aleš
Konvolut dvou kusů

Id: 452804

Sv.Mikuláš: perokresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole popsáno a datováno dcerou autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, Návrh na Národopisnou výstavu: perokresba/papír, rozměr 30 x 41 cm, značeno na pravé straně, na zadní straně ověření pravosti autorovou dcerou, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jaroslav Vlasák - Nové světy

Jaroslav Vlasák
Nové světy

Id: 454801

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 59 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Konvolut dvou kusů

Jan Bohumil Pospíšil
Konvolut dvou kusů

Id: 455402

Podvečer v krajině: olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek, Cikáni - Cestou: olej/překližka, rozměr 40 x 55 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Rudolf II.

Oldřich Kulhánek
Rudolf II.

Id: 458502

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 15 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jaroslav Zelenka - Rozkvetlá louka

Jaroslav Zelenka
Rozkvetlá louka

Id: 456001

olej/karton, rozměr 49 x 63,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
5 800

9 800

Detail

Jiří Kubíček - Kompozice

Jiří Kubíček
Kompozice

Id: 449601

email/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno na pravé straně, rámováno

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

Ivana Jurná Lipská - Hnědák

Ivana Jurná Lipská
Hnědák

Id: 452302

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 501

Detail

Kamil Lhoták - Ruské kolo a balon

Kamil Lhoták
Ruské kolo a balon

Id: 427204

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 9,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan Kutálek - Hospodyňka

Jan Kutálek
Hospodyňka

Id: 428102

závěsný keramický talíř, pálená hlína/glazura, průměr cca 30 cm, značeno ve spodní části i na zadní straně

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Škrabánek - Zima u Bezděkova

František Škrabánek
Zima u Bezděkova

Id: 449406

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan Kutálek - Lampa - Sv. Jiří

Jan Kutálek
Lampa - Sv. Jiří

Id: 450401

dekorativní keramika, nástěnná lampa, pálená hlína/glazura, rozměr (průměr) 45 cm, výška 10 cm, značeno ve střední části

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Ludvík Vacátko - Na dostizích

Ludvík Vacátko
Na dostizích

Id: 452201

olej/karton, rozměr 54 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail