Čas na serveru 01:48:08

Aukce LXXXXIII/2023

Marie Čermínová - Toyen - Dívčí akt

Marie Čermínová - Toyen
Dívčí akt

Id: 434901

barevná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 9 x 11,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 62

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 453502

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Účastníci: 20

Patrik Saudek - Zrcátko

Patrik Saudek
Zrcátko

Id: 454602

kombinovaná technika/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát pravosti vydaný autorem

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Libor Fára - Rytmy

Libor Fára
Rytmy

Id: 452107

kombinovaná technika/koláž/tempera/karton, rozměr 62 x 43 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 50

Jan Lichtág - Motocyklista

Jan Lichtág
Motocyklista

Id: 424601

bronzová plastika, posazeno na dřevěném podstavci, rozměr cca 17 x 34 x 12 cm, výška podstavce cca 2,5 cm, neznačeno, původní odlitek

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Robert Jiran - Tři Grácie

Robert Jiran
Tři Grácie

Id: 433112

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 61

Jan Štursa - Dary nebes a země

Jan Štursa
Dary nebes a země

Id: 441504

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška plastiky 35,5 cm, celková výška 40 cm, značeno na plintu, původní starý odlitek

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Bohumír Matal - Kompozice

Bohumír Matal
Kompozice

Id: 454404

tempera/papír, rozměr 34 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 54

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s pampeliškou

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s pampeliškou

Id: 394011

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr 18,5 x 12 cm, značeno v tisku a tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 75

Jan Saudek - Pavla pózuje poprvé a naposled

Pavla pózuje poprvé a naposled

Id: 442417

fotografie, rozměr cca 39 x 30 cm, značeno vlevo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Účastníci: 18

Salvador Dalí - Objevení Ameriky - Sen Kryštofa Kolumba

Salvador Dalí
Objevení Ameriky - Sen Kryštofa Kolumba

Id: 451301

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 81,5 x 58,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí", str. 242

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Adolf Born - Vasco da Gama

Vasco da Gama

Id: 450301

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 54

Kamil Lhoták - Stroj pouště

Kamil Lhoták
Stroj pouště

Id: 452103

litografie/papír, rozměr listu 43,5 x 28 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, publikováno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Tvář

Marie Čermínová - Toyen
Tvář

Id: 454405

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 59

Jan Preisler - Ležící akt

Jan Preisler
Ležící akt

Id: 451001

pastel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, opatřeno pozůstalostním razítkem autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 500

Detail