Čas na serveru 00:59:47

Aukce LXXXXIII/2023

Otakar Číla - Bažanti

Otakar Číla
Bažanti

Id: 451304

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Příhozy: 101

Kája Saudek - Tanečnice

Kája Saudek
Tanečnice

Id: 454604

kombinovaná technika, tužka/tuše/latexové barvy/karton, rozměr 37,5 x 25,5 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
9 500

96 000

Detail

Příhozy: 63

Vladimír Kompánek - Noc

Vladimír Kompánek
Noc

Id: 452403

olej/sololit, rozměr 60 x 79 cm, značeno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:

95 000

Detail

Příhozy: 87

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 446701

olej/plátno, rozměr cca 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, místy krakelovaná malba, v minulosti restaurováno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

86 000

Detail

Příhozy: 66

Salvador Dalí - Podzim

Salvador Dalí
Podzim

Id: 454704

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 29,7 x 21 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně galerijní razítka a štítek, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka

Vyvolávací cena:
12 500

83 000

Detail

Příhozy: 69

Olbram Zoubek - Zlatý déšť

Zlatý déšť

Id: 450501

plastika olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 2016

Vyvolávací cena:
12 500

81 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 69

Vladimír Komárek - Labuť

Vladimír Komárek
Labuť

Id: 454401

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, odborně čištěno

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Příhozy: 67

Otakar Číla - Tetřevi

Otakar Číla
Tetřevi

Id: 451702

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

77 220

Detail

Příhozy: 65

Jan  Zrzavý - Najáda

Najáda

Id: 433808

litografie/papír, rozměr listu 15 x 21 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 110

Vlastimil  Košvanec - Žně

Vlastimil Košvanec
Žně

Id: 450001

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, ve vrchní části drobné oděrky v malbě, na zadní straně autorský štítek

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 64

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 456502

bronzová plastika na podstavci, rozměr 13 x 5,5 cm, značeno na podstavci, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem - synem autora, kat.č. 9840

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Vlastimil Zábranský - Očko uragánu

Vlastimil Zábranský
Očko uragánu

Id: 449801

olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 65

Ota Janeček - Červené kameny

Červené kameny

Id: 456501

olej/sololit, rozměr 20,5 x 33 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno, vznik 1990, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem - synem autora

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Ota Janeček - Žena

Žena

Id: 449112

plastika, patinovaný bronz na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 69 cm, výška podstavce 3 cm, značeno a datováno na přední části

Vyvolávací cena:
12 000

57 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 55

Vladimír Komárek - Triptych - Zátiší

Vladimír Komárek
Triptych - Zátiší

Id: 456601

olej/překližka, strukturální malba, rozměr cca 60 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, na několika místech vypadaná barva (viz foto)

Vyvolávací cena:
12 500

56 000

Detail