Čas na serveru 04:06:50

Aukce LXXXXIII/2023

Jiří Anderle - Capriccio VI (Venuše podle Rubense)

Capriccio VI (Venuše podle Rubense)

Id: 456002

lept/papír, rozměr 53 x 35 cm, značeno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Saudek - Secese

Secese

Id: 452601

fotografie/kapadeska, rozměr 50 x 53 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

20 000

Detail

Jiří Anderle - Vanitas I

Vanitas I

Id: 428904

lept/ruční papír, rozměr cca 64 x 48 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Josef  Šíma - Krystal

Josef Šíma
Krystal

Id: 433809

dřevoryt/papír, rozměr listu 26 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan  Bauch - Homér, Odysseia

Jan Bauch
Homér, Odysseia

Id: 451505

kombinovaná technika/papír, rozměr 26,5 x 36,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, skica k ilustraci Homérova díla Odysseia, vyd. Odeon v roce 1984

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Andy Warhol - Wayne Gretzky

Andy Warhol
Wayne Gretzky

Id: 454703

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 30/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

19 002

Detail

Josef Nálepa - Salvador Dalí

Josef Nálepa
Salvador Dalí

Id: 450701

bronzová plastika/busta na mramorovém podstavci, rozměr bez podstavce 32,5 x 25 cm, výška podstavce 4,5 cm, značeno a datováno na zadní straně a také na pravém boku busty (viz foto)

Vyvolávací cena:
12 500

19 000

Detail

Emil Schovánek - Dívka s perlami

Emil Schovánek
Dívka s perlami

Id: 450801

olej/plátno, rozměr 63 x 78 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Hella Guth - Pierot

Hella Guth
Pierot

Id: 454402

olej/plátno, viditelný rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Jan Saudek - The Puppet

The Puppet

Id: 442418

kolorovaná fotografie, rozměr cca 35 x 31 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části a na levém okraji, volně loženo, nerámováno, z limitované edice 5 ks, číslováno 1/5

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 451601

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17 cm, značeno a číslováno ve spodní části 9/10 (!), paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o původní tisk z roku 2014

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Adolf Born - Benátská kurtizána

Benátská kurtizána

Id: 452104

barevný lept/papír, rozměr listu 47 x 32 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Olbram Zoubek - Anděl

Anděl

Id: 455103

papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 16,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jaroslav Mandl - Kaleidoskop

Jaroslav Mandl
Kaleidoskop

Id: 450902

vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 68,5 x 68,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Max Švabinský - Hlavička dívky

Max Švabinský
Hlavička dívky

Id: 451503

kresba tužkou/papír, rozměr 19 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 500

Detail