Čas na serveru 04:06:49

Aukce LXXXXIII/2023

Eugen Krón - Pád

Eugen Krón
Pád

Id: 452803

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 29 cm, značeno a popsáno pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

Olbram Zoubek - Ruce v pase

Ruce v pase

Id: 448701

papírový reliéf, zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno, vznik 1986, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Olbram Zoubek - Marie s ratolestí

Marie s ratolestí

Id: 451902

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr 33,5 x 24,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1996

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jaroslav Vlasák - Psychedelická meditace

Jaroslav Vlasák
Psychedelická meditace

Id: 451504

kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 75 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Ludvík Kuba - Květinové zátiší

Ludvík Kuba
Květinové zátiší

Id: 454001

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 53 x 37 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Kristian Kodet - Rozhovor

Kristian Kodet
Rozhovor

Id: 456503

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 35 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Abstraktní kompozice

Marie Čermínová - Toyen
Abstraktní kompozice

Id: 449412

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 500

Detail

Eugen Nevan - Portrét ženy

Eugen Nevan
Portrét ženy

Id: 450202

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 67 x 54 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

23 500

Detail

Jan Saudek - Chains of Love

Chains of Love

Id: 442414

kolorovaná fotografie, rozměr cca 29,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 100

Detail

Kája Saudek - Konvolut dvou kusů

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378812

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 10 x 28 cm, neznačeno a 20 x 25 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

22 150

Detail

František Klimeš - Pod rozkvetlým stromem

František Klimeš
Pod rozkvetlým stromem

Id: 440706

olej/plátno, rozměr 160 x 88, značeno na pravé straně, rámováno, poškozený rám,

Vyvolávací cena:
7 500

22 000

Detail

Zdeněk Miler - Krtek a motýl

Zdeněk Miler
Krtek a motýl

Id: 452502

ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 21,5 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan Saudek - Torzo ženy

Torzo ženy

Id: 418401

fotografie, rozměr listu 30 x 40,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vydaný autorem

Vyvolávací cena:

21 277

Detail

Účastníci: 19

Adolf Born - Objevení Ameriky

Objevení Ameriky

Id: 448901

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 52,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

21 000

Detail

Patrik Saudek - Cola - količka - holčička

Patrik Saudek
Cola - količka - holčička

Id: 454603

kombinovaná technika/papír, rozměr 59 x 42 cm, značeno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi, na zadní straně certifikát pravosti vydaný autorem

Vyvolávací cena:

21 000

Detail