Čas na serveru 02:45:50

Aukce LXXXXIII/2023

Miloš Koutecký - U rybníka

Miloš Koutecký
U rybníka

Id: 453302

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

17.10.2023, 19:56:00

Emil Holárek - připsáno - Jezdci na koních

Emil Holárek - připsáno
Jezdci na koních

Id: 434130

tuš/tužka/papír, rozměr ve výřezu 30 x 36,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

17.10.2023, 21:06:00