Čas na serveru 04:51:10

Aukce LXXXXIII/2023

Eugen Krón - Matka s dítětem

Eugen Krón
Matka s dítětem

Id: 452802

uhel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Kája Saudek - Hodina baletu

Kája Saudek
Hodina baletu

Id: 378811

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 18 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan  Bauch - Odysseus

Jan Bauch
Odysseus

Id: 433812

lavírovaná kresba tuší/papír, rozměr listu 41,5 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan Saudek - Last Tango in Prague

Last Tango in Prague

Id: 442419

fotografie, rozměr cca 24 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno na levé a pravé straně, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jaroslav Mandl - Koule I

Jaroslav Mandl
Koule I

Id: 453002

vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 68,5 x 68,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jaromír Gargulák - Lev

Jaromír Gargulák
Lev

Id: 452001

bronzová plastika na dřevěném podstavci, výška s podstavcem 41,5 cm, bez podstavce 40 cm, šířka 18 cm, neznačeno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Vila u moře (Cavtat, Chrovatsko)

Jan Bohumil Pospíšil
Vila u moře (Cavtat, Chrovatsko)

Id: 455403

olej/plátno, rozměr 45 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v pravém horním rohu vypadaná malba (viz foto)

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jan Rapin - Volba

Jan Rapin
Volba

Id: 456101

olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Radek Baláž - Houston Cadillac a Eldorado

Radek Baláž
Houston Cadillac a Eldorado

Id: 453001

olej/plátno, rozměr 80 x 130 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

16 055

Detail

Jan Saudek - The Rope

The Rope

Id: 442415

kolorovaná fotografie, rozměr cca 40 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Portrét mého fízla

Oldřich Kulhánek
Portrét mého fízla

Id: 447711

litografie/papír, rozměr listu 74 x 58 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, cyklus Tribunál

Vyvolávací cena:
7 500

15 500

Detail

Henrich Šusták - Zelená abstrakce

Henrich Šusták
Zelená abstrakce

Id: 452407

akryl/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Konvolut dvou kusů

Jan Bohumil Pospíšil
Konvolut dvou kusů

Id: 455401

Podvečer - Mostek: olej/překližka, rozměr 21 x 31 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek, Na tiché Orlici: olej/překližka, rozměr 21 x 31 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Kutálek - Sv. Jiří

Jan Kutálek
Sv. Jiří

Id: 428101

závěsný keramický talíř, pálená hlína/glazura, průměr cca 37 cm, značeno ve spodní části i na zadní straně

Vyvolávací cena:

15 001

Detail

Kája Saudek - Dr. Radim Uzel

Kája Saudek
Dr. Radim Uzel

Id: 378807

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14 x 40 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail