Čas na serveru 23:24:28

Aukce LXXXXIII/2023

Radim Malát - U okna

Radim Malát
U okna

Id: 449104

olej/plátno, rozměr 65 x 46 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 60

Kája Saudek - Nestvůrné rozměry

Kája Saudek
Nestvůrné rozměry

Id: 449301

kombinovaná technika/akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 39 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

53 000

Detail

Příhozy: 60

Adolf Born - Ženy Karla IV.

Ženy Karla IV.

Id: 455201

akvarel/papír, rozměr listu 33 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

52 000

Detail

Příhozy: 49

František Kaván - Zimní krajina

František Kaván
Zimní krajina

Id: 456301

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 58

Stanislav Zadražil - Dívčí akt

Stanislav Zadražil
Dívčí akt

Id: 450605

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška bez podstavce 43,5 cm, celková výška 47,5 cm, značeno a datováno na zadní části, drobné oťuky na mramorovém podstavci, přiložen původní doklad o nabytí díla

Vyvolávací cena:

50 800

Detail

Příhozy: 55

Jaromír Rybák - Ryba

Jaromír Rybák
Ryba

Id: 457001

skleněná tavená plastika, broušená, leštěná, rozměr 30 x 17 cm, značeno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:
12 500

50 000

Detail

Pablo Picasso - Skvělé mateřství

Pablo Picasso
Skvělé mateřství

Id: 439303

litografie/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 43 cm, značeno a datováno v tisku vlevo nahoře, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, plexi lokálně podřené

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 72

Václav Špála - Ležící akt

Ležící akt

Id: 454302

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 34 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 62

Jan Saudek - Farewell

Farewell

Id: 455102

kolorovaná fotografie, rozměr cca 37,5 x 27 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 60

Salvador Dalí - Metamorfóza

Salvador Dalí
Metamorfóza

Id: 451303

barevný lept/akvatinta/ruční papír Japan, rozměr listu cca 60 x 45 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatele

Vyvolávací cena:

46 003

Detail

Příhozy: 65

Bohuslav Reynek - Ruth a Booz I

Bohuslav Reynek
Ruth a Booz I

Id: 453003

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (opus G 345, 1954)

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 62

Josef Váchal - Vodní říše

Josef Váchal
Vodní říše

Id: 450201

barevný dřevo-linořez/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 56

Karel Štědrý - Tetris 11

Karel Štědrý
Tetris 11

Id: 454501

kombinovaná technika, akryl/pastel/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
7 500

43 000

Detail

Příhozy: 49

Kristian Kodet - Polibek

Kristian Kodet
Polibek

Id: 455301

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, rok 2015, v levém dolním rohu drobný škrábanec v malbě (viz foto), přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem

Vyvolávací cena:

42 500

Detail

Andy Warhol - Myths (Mickey Mouse)

Andy Warhol
Myths (Mickey Mouse)

Id: 454701

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 50/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

42 002

Detail