Čas na serveru 01:02:28

Aukce LXXXXIII/2023

Henrich Šusták - Měděná abstrakce

Henrich Šusták
Měděná abstrakce

Id: 452406

akryl/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

8 300

Detail

Adolf Born - Vogue

Vogue

Id: 442431

tuš/papír, rozměr listu 15 x 19 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Iva Hüttnerová - Lechtivý hovor

Iva Hüttnerová
Lechtivý hovor

Id: 456506

litografie/papír, rozměr 40 x 29 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Kája Saudek - Potapěči

Kája Saudek
Potapěči

Id: 378813

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 15 x 23 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Ludvík Klusáček - Osud talentu v Čechách

Karel Ludvík Klusáček
Osud talentu v Čechách

Id: 434128

tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jiří Anderle - Postavy

Postavy

Id: 451502

kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 27 x 18,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, Grafika byla součástí kalendáře z roku 1996 Sdružení českých umělců grafiků HOLLAR

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan Saudek - Veronika

Veronika

Id: 452602

digitální fotografie/plátno, rozměr 30 x 45 cm, značeno a popsáno ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Stehlík - Don Quijote

Karel Stehlík
Don Quijote

Id: 455404

olej/překližka, rozměr 15 x 42 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jaroslav Vožniak - Kompozice

Jaroslav Vožniak
Kompozice

Id: 455506

olej/překližka, rozměr 50 x 60 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Petr Sís - Festival kouzelníků

Petr Sís
Festival kouzelníků

Id: 452101

barevná litografie/papír, rozměr listu 58 x 45 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, litografie pro film Hudba kolonád, který podle vlastního námětu a scénáře realizoval v roce 1975 režisér Vladimír Sís jako vzpomínku na fiktivního karlovarského eskamotéra Viliho Broda.

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Milada Šindlerová-Vokáčová - Surrealistická krajina

Milada Šindlerová-Vokáčová
Surrealistická krajina

Id: 450103

olej/plátno, rozměr 71 x 55 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na autorském rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Magdalena Nováková - Žirafy

Magdalena Nováková
Žirafy

Id: 453801

kombinovaná technika, tužka/akryl/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Ranní lov

Max Švabinský
Ranní lov

Id: 429010

lept/papír, rozměr listu 54 x 43 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

6 200

Detail

Oldřich Vlach - Žně

Oldřich Vlach
Žně

Id: 439404

olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Adolf Zahel - Kostel Nejsvětějšího Salvátora

Adolf Zahel
Kostel Nejsvětějšího Salvátora

Id: 450803

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail