Čas na serveru 00:41:04

Aukce LXXXXIII/2023

František Kupka - Prostitutka a oficír

František Kupka
Prostitutka a oficír

Id: 455601

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 23 cm, značeno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, antireflexním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Miloš Kurovský - Noční přístav

Miloš Kurovský
Noční přístav

Id: 449501

pastel/velur fixovaný na sololitu, rozměr 41 x 88 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

9 450

Detail

Olbram Zoubek - Jaro

Jaro

Id: 455104

papírový reliéf/ruční papír, rozměr ve výřezu 26 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, vznik 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

9 300

Detail

Zdeněk Miler - Krtek a pavouk

Zdeněk Miler
Krtek a pavouk

Id: 448402

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 10 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, zvlněný podklad kresby

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Emler - Vesnická stavení

František Emler
Vesnická stavení

Id: 449201

tempera/sololit, rozměr 34 x 96 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Otakar Číla - Lovecké zátiší

Otakar Číla
Lovecké zátiší

Id: 451701

olej/plátno, rozměr 24 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Karel Hodr - Před bouří

Karel Hodr
Před bouří

Id: 454202

olej/plátno, rozměr 33,5 x 53 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, motiv Zurich See

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Aleš Lamr - Nynpha

Aleš Lamr
Nynpha

Id: 454901

akryl/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Janula - Podzim

František Janula
Podzim

Id: 454902

kombinovaná technika, akryl/písek/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Ivan Pinkava - Polibek

Ivan Pinkava
Polibek

Id: 446612

černobílá fotografie, rozměr ve výřezu 12,7 x 10,7 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, darovací edice, 24/24, vznik 2001

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Iva Hüttnerová - V kavárně

Iva Hüttnerová
V kavárně

Id: 456505

litografie/papír, rozměr 37 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Kája Saudek - Na křižovatce

Kája Saudek
Na křižovatce

Id: 442409

akvarel/tuš/papír, rozměr listu 31 x 44 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 505

Detail

Josef Jíra - Maloskalský betlémek

Josef Jíra
Maloskalský betlémek

Id: 453004

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Líbal - Stromy v polích na Daskabátě

František Líbal
Stromy v polích na Daskabátě

Id: 453101

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 42 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Jonatán

Jonatán

Id: 454605

propiska/papír, rozměr ve výřezu 15 x 12 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail