Čas na serveru 08:38:50

Aukce LXXXXIII/2023

Kamil Linhart - Zátiší

Kamil Linhart
Zátiší

Id: 455901

kombinovaná technika/překližka, rozměr 38,5 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Albín Brunovský - Slunečné ráno

Albín Brunovský
Slunečné ráno

Id: 394021

lept/papír, rozměr tiskové plochy cca 10 x 10 cm, rozměr listu 29 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

5 800

Detail

Stanislav Feikl - Rozkvetlá louka

Stanislav Feikl
Rozkvetlá louka

Id: 455405

olej/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 620

Detail

Ferdinand Kotvald - Pohled od Karlova mostu

Ferdinand Kotvald
Pohled od Karlova mostu

Id: 447601

kombinovaná technika/karton, rozměr 27 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Dědina - Kytice

Jan Dědina
Kytice

Id: 448802

olej/překližka, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Letní krajina

Otakar Hůrka
Letní krajina

Id: 449403

olej/překližka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Most Sully v Paříži

František Tichý
Most Sully v Paříži

Id: 452105

suchá jehla/papír, rozměr listu 34 x 45 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Kolektiv autorů - Pocta Františku Dvořákovi

Kolektiv autorů
Pocta Františku Dvořákovi

Id: 455202

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 56,5 cm, značeno po obvodu listu, paspartováno, zaskleno, nerámováno, společné dílo 17 autorů

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Hejna - Kytice

Václav Hejna
Kytice

Id: 455504

olej/plátno fixované na lepence, rozměr 82 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Kubíček - Dvojice

Jiří Kubíček
Dvojice

Id: 449602

email/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno na pravé straně, rámováno

Vyvolávací cena:

5 100

Detail

Oldřich Vlach - Andělíčci

Oldřich Vlach
Andělíčci

Id: 392201

Vyvolávací cena:

5 100

Detail

  Autor neurčen - Surrealistická krajina

Surrealistická krajina

Id: 451903

olej/plátno fixované na dřevě, rozměr 22 x 30 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

George Barris - Marilyn Monroe

George Barris
Marilyn Monroe

Id: 453901

fotografie, rozměr 40 x 50 cm, popsáno, číslováno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti, limitovaná edice 179/200

Vyvolávací cena:

Detail

Mikoláš Aleš - Boj se saní

Mikoláš Aleš
Boj se saní

Id: 452501

perokresba/papír, rozměr ve výřezu 11 x 21,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Jindra Kocourek - Santiago de Cuba

Jindra Kocourek
Santiago de Cuba

Id: 453603

olej/karton, rozměr 32,5, x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail