Aukce LXXXXIV/2023
Vladimír Jeniš
Ranní káva VI. aneb Výhled do krajiny
Id: 462901
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč
Kája Saudek
Cesta do pekel
Id: 466101
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 15 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno od autorovy manželky
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Jiří Karmazín
Dívka s kohoutem
Id: 457901
olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Bohuslav Dvořák
Podzimní krajina
Id: 458104
olej/karton, rozměr 25 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
Ruce v pase
Id: 458201
papírový reliéf/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, vznik 1989
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč
Vlasatice střední
Id: 461702
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 26 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Zdeněk Sklenář
Bez názvu
Id: 466406
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 31 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Apollonas Soben
Klec
Id: 452701
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a číslováno na pravém boku, popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 600 Kč
Karel Jan Sigmund
Za vesnicí
Id: 457202
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Tom Kelley
Marilyn Monroe - Red Velvet Collection (double exposure)
Id: 463302
velkoformátová fotografie/cibachrom tisk, rozměr ve výřezu 49,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
14 500 Kč
František Holan
Podzim za humny
Id: 459503
olej/karton, rozměr 34 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 000 Kč
Vojtěch (Adalbert) Brechler
Hrad Křivoklát, II. nádvoří
Id: 460102
akvarel/papír, rozměr listu 20,5 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Iva Hüttnerová
Tanec
Id: 464705
barevná litografie/papír, rozměr 45 x 36,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 000 Kč
Alois Fišárek
Zátiší
Id: 457902
tempera/papír, rozměr ve výřezu 42 x 55,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1934, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 600 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Noc
Id: 394008
litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 16,5 cm, značeno v tisku vlevo dole, tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, ze souboru K.H.Máchy Máj
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč