Aukce LXXXXIV/2023
Jaroslav Vlasák
Numinózní zážitky
Id: 461501
kombinovaná technika, olej/akryl/deska, strukturální malba, rozměr 85 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 000 Kč
Kája Saudek
Konvolut dvou kusů
Id: 378809
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 12,5 cm a kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 500 Kč
Stanislav Feikl
Večerní Mostecká věž
Id: 462001
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na několika místech drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 500 Kč
Pasta Oner
In God We Trust
Id: 469102
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 68 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (vznik 2013)
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč
Kulhánek
Karbaníci
Id: 461202
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč
Vladimír Jeniš
Sen o staré Praze XV
Id: 462902
akryl/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 000 Kč
Marko Čermák
Rychlé Šípy ve Stínadlech
Id: 462103
digitální tisk/umělecký papír, rozměr 40 x 56 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, ve spodní části značeno a číslováno tužkou, na zadní straně autorské razítko, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 999 Kč
Karel Sládek
Česká krajina
Id: 430401
olej/plátno, rozměr 75 x 89 cm, značeno a datováno ve spodní části, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč
Libor Wagner
Osvobození
Id: 455502
olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, olištováno, ve spodní části škrábance v malbě (viz foto)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč
Jan Rapin
Citronáda
Id: 457801
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč
Jiří Vidlák
Vzdušná galéra
Id: 462104
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorské štítky, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Jan Rapin
Dívka s tulipánem
Id: 465201
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč
Iva Hüttnerová
Dopis
Id: 457503
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 36,5 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 055 Kč
Augustin Mervart
Chalupy v zimě
Id: 458001
olej/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Josef s ratolestí
Id: 458103
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 22 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč