Čas na serveru 05:39:54

Aukce LXXXXIV/2023

Jaroslav Vlasák - Numinózní zážitky

Jaroslav Vlasák
Numinózní zážitky

Id: 461501

kombinovaná technika, olej/akryl/deska, strukturální malba, rozměr 85 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Kája Saudek - Konvolut dvou kusů

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378809

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 12,5 cm a kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Stanislav Feikl - Večerní Mostecká věž

Stanislav Feikl
Večerní Mostecká věž

Id: 462001

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na několika místech drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Pasta  Oner - In God We Trust

Pasta Oner
In God We Trust

Id: 469102

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 68 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (vznik 2013)

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

 Kulhánek - Karbaníci

Kulhánek
Karbaníci

Id: 461202

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Vladimír Jeniš - Sen o staré Praze XV

Vladimír Jeniš
Sen o staré Praze XV

Id: 462902

akryl/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Marko Čermák - Rychlé Šípy ve Stínadlech

Marko Čermák
Rychlé Šípy ve Stínadlech

Id: 462103

digitální tisk/umělecký papír, rozměr 40 x 56 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, ve spodní části značeno a číslováno tužkou, na zadní straně autorské razítko, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 999

Detail

Karel Sládek - Česká krajina

Karel Sládek
Česká krajina

Id: 430401

olej/plátno, rozměr 75 x 89 cm, značeno a datováno ve spodní části, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Libor Wagner - Osvobození

Libor Wagner
Osvobození

Id: 455502

olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, olištováno, ve spodní části škrábance v malbě (viz foto)

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Rapin - Citronáda

Jan Rapin
Citronáda

Id: 457801

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Vidlák - Vzdušná galéra

Jiří Vidlák
Vzdušná galéra

Id: 462104

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorské štítky, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Rapin - Dívka s tulipánem

Jan Rapin
Dívka s tulipánem

Id: 465201

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Iva Hüttnerová - Dopis

Iva Hüttnerová
Dopis

Id: 457503

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 36,5 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 055

Detail

Augustin Mervart - Chalupy v zimě

Augustin Mervart
Chalupy v zimě

Id: 458001

olej/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Olbram Zoubek - Josef s ratolestí

Josef s ratolestí

Id: 458103

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 22 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 000

Detail