Aukce LXXXXIV/2023
Ptáček v trávě
Id: 457702
kombinovaná technika, tuš/akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Michal Landa
Postranní úmysly
Id: 464606
akryl/sololit, rozměr 80 x 105 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
30 000 Kč
František Dvořák Brunner
Papoušci
Id: 460101
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr (ovál) 30 x 40 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně potvrzení pravosti sestrou autora
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
29 499 Kč
Vlastimil Hofman
Pierot a kolombína
Id: 457903
olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč
Jiří Mocek
Ležící (s tykvičkou)
Id: 463901
olej/plátno, rozměr 33 x 55 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 54
Studna v Karlachových sadech
Id: 463801
litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 49
Plamen
Id: 465310
kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
28 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 50
Josef Krejsa
Na pastvě
Id: 456801
olej/dřevěná deska, rozměr 19 x 25 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč
Jerome Klapka Jerome
Id: 461006
lept/papír, rozměr listu 35,5 x 49,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
27 000 Kč
Kristian Kodet
Žena
Id: 463101
olej/karton, rozměr ve výřezu 31 x 21 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, rámováno, vznik 2012, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem, přiložen původní nabývací doklad z roku 2013
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
27 000 Kč
Západ Slunce
Id: 464710
olej/sololit, rozměr 20 x 27 cm, neznačeno, rámováno, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem, kat. č. 920
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Jan Kutálek
Hejkal
Id: 450405
dekorativní keramika, pálená hlína/glazura, rozměr 23 x 13 cm, značeno na spodní části
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
26 000 Kč
Igor Kitzberger
Marabu
Id: 460002
bronzová plastika na mramorovém podstavci, rozměr bez podstavce 28 cm, včetně podstavce 31 cm, značeno na plintu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 000 Kč
Vlivy osmanské, benátské a řecké se radostně setkávají na Peloponesu
Id: 462401
litografie/papír, rozměr lisrtu 49,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, volně loženo, vznik 2012
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 000 Kč
Turecký důstojník unáší moravskou dívku
Id: 462402
litografie/papír, rozměr listu 69 x 56,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, volně loženo, vznik 1997
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
26 000 Kč