Čas na serveru 05:13:04

Aukce LXXXXIV/2023

Ota Janeček - Ptáček v trávě

Ptáček v trávě

Id: 457702

kombinovaná technika, tuš/akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Michal Landa - Postranní úmysly

Michal Landa
Postranní úmysly

Id: 464606

akryl/sololit, rozměr 80 x 105 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

30 000

Detail

František Dvořák Brunner - Papoušci

František Dvořák Brunner
Papoušci

Id: 460101

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr (ovál) 30 x 40 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně potvrzení pravosti sestrou autora

Vyvolávací cena:

29 499

Detail

Vlastimil Hofman - Pierot a kolombína

Vlastimil Hofman
Pierot a kolombína

Id: 457903

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Jiří Mocek - Ležící (s tykvičkou)

Jiří Mocek
Ležící (s tykvičkou)

Id: 463901

olej/plátno, rozměr 33 x 55 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 54

Jan  Zrzavý - Studna v Karlachových sadech

Studna v Karlachových sadech

Id: 463801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 49

Jan Saudek - Plamen

Plamen

Id: 465310

kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 50

Josef Krejsa - Na pastvě

Josef Krejsa
Na pastvě

Id: 456801

olej/dřevěná deska, rozměr 19 x 25 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Adolf Born - Jerome Klapka Jerome

Jerome Klapka Jerome

Id: 461006

lept/papír, rozměr listu 35,5 x 49,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Kristian Kodet - Žena

Kristian Kodet
Žena

Id: 463101

olej/karton, rozměr ve výřezu 31 x 21 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, rámováno, vznik 2012, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem, přiložen původní nabývací doklad z roku 2013

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Ota Janeček - Západ Slunce

Západ Slunce

Id: 464710

olej/sololit, rozměr 20 x 27 cm, neznačeno, rámováno, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem, kat. č. 920

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jan Kutálek - Hejkal

Jan Kutálek
Hejkal

Id: 450405

dekorativní keramika, pálená hlína/glazura, rozměr 23 x 13 cm, značeno na spodní části

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Igor Kitzberger - Marabu

Igor Kitzberger
Marabu

Id: 460002

bronzová plastika na mramorovém podstavci, rozměr bez podstavce 28 cm, včetně podstavce 31 cm, značeno na plintu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Adolf Born - Vlivy osmanské, benátské a řecké se radostně setkávají na Peloponesu

Vlivy osmanské, benátské a řecké se radostně setkávají na Peloponesu

Id: 462401

litografie/papír, rozměr lisrtu 49,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, volně loženo, vznik 2012

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Adolf Born - Turecký důstojník unáší moravskou dívku

Turecký důstojník unáší moravskou dívku

Id: 462402

litografie/papír, rozměr listu 69 x 56,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, volně loženo, vznik 1997

Vyvolávací cena:

26 000

Detail