Aukce LXXXXIV/2023
Jaroslav Vlasák
Zdroj
Id: 461502
kombinovaná technika, olej/akryl/deska, strukturální malba, rozměr 85 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Mých dvacet let
Id: 463503
lept/papír, rozměr ve výřezu 60 x 41 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Nevidět, neslyšet, nemluvit
Id: 463504
litografie/papír, rozměr ve výřezu 73,5 x 58 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 500 Kč
Eduard Boehm
U jezera
Id: 456802
olej/plátno, rozměr 40 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 400 Kč
Jiří Načeradský
Zpěvačka
Id: 467601
olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
13 055 Kč
Zvěstování detail
Id: 458202
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, vznik 1992
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč
Vilém Plocek
Večer na řece
Id: 426605
tempera/karton, rozměr 59 x 99 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 500 Kč
Galerie Patro
Id: 458101
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 13,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 500 Kč
Ruce a nohy
Id: 458204
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, vznik 1989
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 500 Kč
František Emler
Bruslení
Id: 459001
olej/plátno, rozměr 61 x 92 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 500 Kč
Emil Filla
Torzo naděje
Id: 462101
lept/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Františka Halase Torzo naděje
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Dialog
Id: 463506
lept/papír, rozměr ve výřezu 37 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 500 Kč
Apollonas Soben
Volání do nebe
Id: 435403
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 300 Kč
Pasta Oner
Havel (2022)
Id: 404202
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč
František X. Diblík
Ovocné zátiší s květinou
Id: 457301
olej/plátno, rozměr 46 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč