Čas na serveru 07:02:51

Aukce LXXXXIV/2023

Jaroslav Vlasák - Zdroj

Jaroslav Vlasák
Zdroj

Id: 461502

kombinovaná technika, olej/akryl/deska, strukturální malba, rozměr 85 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Mých dvacet let

Oldřich Kulhánek
Mých dvacet let

Id: 463503

lept/papír, rozměr ve výřezu 60 x 41 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Nevidět, neslyšet, nemluvit

Oldřich Kulhánek
Nevidět, neslyšet, nemluvit

Id: 463504

litografie/papír, rozměr ve výřezu 73,5 x 58 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Eduard Boehm - U jezera

Eduard Boehm
U jezera

Id: 456802

olej/plátno, rozměr 40 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

13 400

Detail

Jiří Načeradský - Zpěvačka

Jiří Načeradský
Zpěvačka

Id: 467601

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

13 055

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování detail

Zvěstování detail

Id: 458202

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, vznik 1992

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Vilém  Plocek - Večer na řece

Vilém Plocek
Večer na řece

Id: 426605

tempera/karton, rozměr 59 x 99 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Adolf Born - Galerie Patro

Galerie Patro

Id: 458101

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 13,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Olbram Zoubek - Ruce a nohy

Ruce a nohy

Id: 458204

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, vznik 1989

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Emler - Bruslení

František Emler
Bruslení

Id: 459001

olej/plátno, rozměr 61 x 92 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Emil Filla - Torzo naděje

Emil Filla
Torzo naděje

Id: 462101

lept/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Františka Halase Torzo naděje

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jiří Anderle - Dialog

Dialog

Id: 463506

lept/papír, rozměr ve výřezu 37 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Apollonas Soben - Volání do nebe

Apollonas Soben
Volání do nebe

Id: 435403

Vyvolávací cena:

12 300

Detail

Pasta  Oner - Havel (2022)

Pasta Oner
Havel (2022)

Id: 404202

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František X. Diblík - Ovocné zátiší s květinou

František X. Diblík
Ovocné zátiší s květinou

Id: 457301

olej/plátno, rozměr 46 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 000

Detail