Aukce LXXXXIV/2023
Hynek Čermák
U okna
Id: 464605
fotografie na kapadesce, rozměr 90 x 60 cm, neznačeno, nerámováno, ve spodní části drobné oděrky, vystaveno v roce 2018 v Nikon Photo Gallery Praha v rámci autorovy výstavy Nik On Art
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 500 Kč
Vladimír Renčín
Český lev
Id: 468401
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 21 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v přiložené knize Vladimír Renčín: To nás těší, že jsme Češi (nakladatelství Galaxie, Praha, 1991)
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Emil Schovánek
Dívka s knihou
Id: 457403
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 300 Kč
Neznačeno
Zátiší s květinami
Id: 457605
olej/plech, rozměr 33 x 24,5 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč
Ticho
Id: 463002
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 9,5 cm, značeno vpravo nahoře v tisku a tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 000 Kč
Oldřich Eichler
Situace
Id: 464604
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 30 x 25 cm, značeno vlevo nahoře, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 000 Kč
Josef Jíra
Maloskalská Boží muka
Id: 465503
kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Ivan Sedliský
Paříž
Id: 465704
olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 000 Kč
Jiří Novotný
Akce III
Id: 466201
akryl/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
Pavel Hlavatý
Báseň
Id: 458701
kombinovaná technika/plátno, rozměr 70 x 120 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 000 Kč
Antonín Waldhauser
Soutěska
Id: 459101
olej/karton, rozměr 13,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně opatřeno pozůstalostními razítky, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
Petr Modlitba
Siesta v horách
Id: 464602
olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
7 000 Kč
Jaroslav Mandl
Trojúhelníková struktura
Id: 465301
vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 69 x 69 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
Jiří Novotný
Ruch velkoměsta
Id: 466202
akryl/sololit, rozměr 67 x 96,5 cm, neznačeno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
Kristian Kodet
Anděl
Id: 464708
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 12 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč