Čas na serveru 09:01:04

Aukce LXXXXIV/2023

Jaroslav Pop - Klokani z Vršovic

Jaroslav Pop
Klokani z Vršovic

Id: 469703

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 31 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jaromír Kunc - Ulice v zimě

Jaromír Kunc
Ulice v zimě

Id: 457502

tempera/papír, rozměr listu 28 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Jindra Kocourek - Ford Runabout

Jindra Kocourek
Ford Runabout

Id: 453605

olej/sololit, rozměr 20,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

František Myslivec - Partie z Čeladné

František Myslivec
Partie z Čeladné

Id: 459504

olej/karton, rozměr ve výřezu 31,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 200

Detail