Aukce LXXXXIV/2023
Jaroslav Pop
Klokani z Vršovic
Id: 469703
kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 31 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Jaromír Kunc
Ulice v zimě
Id: 457502
tempera/papír, rozměr listu 28 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Jindra Kocourek
Ford Runabout
Id: 453605
olej/sololit, rozměr 20,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
František Myslivec
Partie z Čeladné
Id: 459504
olej/karton, rozměr ve výřezu 31,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč