Aukce LXXXXIV/2023
Richard Wiesner
Léto
Id: 461403
olej/plátno, rozměr 120 x 110 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, malba místy krakelovaná, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 60
Josef Procházka
Podzim
Id: 456803
olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 57
Patrik Saudek
Cigaretka 19
Id: 465102
kombinovaná technika, akryl/tuš/papír, rozměr 42 x 30 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vydaný autorem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 78
Vladimír Komárek
V sadu
Id: 456102
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno ve spodní části, rámováno, po
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 60
Libor Wagner
Hodinky Vévody z Berry
Id: 455503
olej/sololit, rozměr 73 x 53,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 54
Otakar Číla
Tetřevi na šumavské louce
Id: 460303
olej/karton, rozměr 50 x 67 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
54 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 62
Kristian Kodet
Hlavy
Id: 463103
olej/deska, rozměr 35 x 23 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem, přiložen původní nabývací doklad z roku 2013
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
54 000 Kč
Jan Skramlík
Svádění šenkýřky
Id: 460504
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 52
Ptáček
Id: 457701
kombinovaná technika, tuš/akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
52 500 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 61
Kocour
Id: 467202
litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 24,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 72
František Hudeček
Kytice s bustou
Id: 457101
olej/plátno, rozměr 62 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
50 000 Kč
Josef Soukup
Podzim pod Brdy
Id: 457601
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 57
František Štorek
Hermes
Id: 460003
bronzová plastika, rozměr 35 x 15 cm, značeno a datováno na dvou místech podstavce, přiložena kopie nabývacího dokladu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
49 000 Kč
Robert Jiran
Dáma na pohovce
Id: 418206
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 61
Robert Jiran
Nahá brunetka
Id: 419802
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 78