Čas na serveru 04:32:07

Aukce LXXXXIV/2023

Richard Wiesner - Léto

Richard Wiesner
Léto

Id: 461403

olej/plátno, rozměr 120 x 110 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, malba místy krakelovaná, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 500

63 000

Detail

Příhozy: 60

Josef Procházka - Podzim

Josef Procházka
Podzim

Id: 456803

olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
7 500

60 000

Detail

Příhozy: 57

Patrik Saudek - Cigaretka 19

Patrik Saudek
Cigaretka 19

Id: 465102

kombinovaná technika, akryl/tuš/papír, rozměr 42 x 30 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vydaný autorem

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Příhozy: 78

Vladimír Komárek - V sadu

Vladimír Komárek
V sadu

Id: 456102

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno ve spodní části, rámováno, po

Vyvolávací cena:
6 000

55 000

Detail

Příhozy: 60

Libor Wagner - Hodinky Vévody z Berry

Libor Wagner
Hodinky Vévody z Berry

Id: 455503

olej/sololit, rozměr 73 x 53,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 54

Otakar Číla - Tetřevi na šumavské louce

Otakar Číla
Tetřevi na šumavské louce

Id: 460303

olej/karton, rozměr 50 x 67 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 62

Kristian Kodet - Hlavy

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 463103

olej/deska, rozměr 35 x 23 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem, přiložen původní nabývací doklad z roku 2013

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Jan Skramlík - Svádění šenkýřky

Jan Skramlík
Svádění šenkýřky

Id: 460504

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

53 000

Detail

Příhozy: 52

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 457701

kombinovaná technika, tuš/akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

52 500

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 61

Adolf Born - Kocour

Kocour

Id: 467202

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 24,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 72

František  Hudeček - Kytice s bustou

František Hudeček
Kytice s bustou

Id: 457101

olej/plátno, rozměr 62 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Josef Soukup - Podzim pod Brdy

Josef Soukup
Podzim pod Brdy

Id: 457601

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 57

František Štorek - Hermes

František Štorek
Hermes

Id: 460003

bronzová plastika, rozměr 35 x 15 cm, značeno a datováno na dvou místech podstavce, přiložena kopie nabývacího dokladu

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Robert Jiran - Dáma na pohovce

Robert Jiran
Dáma na pohovce

Id: 418206

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 61

Robert Jiran - Nahá brunetka

Robert Jiran
Nahá brunetka

Id: 419802

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 78