Čas na serveru 06:16:49

Aukce LXXXXIV/2023

František Cína - Jelínek - Zima v Krkonoších

František Cína - Jelínek
Zima v Krkonoších

Id: 457602

olej/karton, rozměr 50 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Čeněk Choděra - Čelákovice - hrádek

Čeněk Choděra
Čelákovice - hrádek

Id: 459003

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, ve spodní části vypadaná malba viz foto

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef  Istler - Korál

Josef Istler
Korál

Id: 460601

kombinovaná technika/monotyp/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 10 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef Váchal - Angelus Silesius

Josef Váchal
Angelus Silesius

Id: 466904

dřevoryt/papír, rozměr listu 55 x 39 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, nerámováno, vznik 1911-12, z cyklu Mystikové a vizionáři

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Neznačeno - Větrný mlýn

Neznačeno
Větrný mlýn

Id: 458402

olej/plátno, rozměr 85 x 70 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Váchal - Otokar Březina (Ruce/Šílenci)

Josef Váchal
Otokar Březina (Ruce/Šílenci)

Id: 458604

dřevoryt/papír, rozměr 23 x 18 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, papír zahnědlý a flekatý

Vyvolávací cena:

Detail

František Dvořák Brunner - Na kraji lesa

František Dvořák Brunner
Na kraji lesa

Id: 459302

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 38 x 48 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Zátiší s melounem

Jaroslav Veris (Zamazal)
Zátiší s melounem

Id: 464401

olej/karton, rozměr 35 x 75 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Náchodské věže

Jan Bohumil Pospíšil
Náchodské věže

Id: 465309

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Kája Saudek - Svatební oznámení

Kája Saudek
Svatební oznámení

Id: 466102

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 20,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Josef Váchal - Blahopřání

Josef Váchal
Blahopřání

Id: 458603

dřevoryty/papír, rozměr listu 34 x 51 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na několika místech zvlněný papír

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Kamil Vladislav Muttich - Šermíř

Kamil Vladislav Muttich
Šermíř

Id: 464102

kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Bohumil Žemlička - Ryba

Bohumil Žemlička
Ryba

Id: 470601

tuš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 27,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

Detail

Jindra Kocourek - VW - KDF 1946

Jindra Kocourek
VW - KDF 1946

Id: 453606

olej/sololit, rozměr 18,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Ivan Sedliský - Baletky

Ivan Sedliský
Baletky

Id: 465703

olej/sololit, rozměr 31 x 31 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 800

Detail