Aukce LXXXXIV/2023
František Cína - Jelínek
Zima v Krkonoších
Id: 457602
olej/karton, rozměr 50 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Čeněk Choděra
Čelákovice - hrádek
Id: 459003
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, ve spodní části vypadaná malba viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Josef Istler
Korál
Id: 460601
kombinovaná technika/monotyp/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 10 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
Josef Váchal
Angelus Silesius
Id: 466904
dřevoryt/papír, rozměr listu 55 x 39 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, nerámováno, vznik 1911-12, z cyklu Mystikové a vizionáři
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Neznačeno
Větrný mlýn
Id: 458402
olej/plátno, rozměr 85 x 70 cm, neznačeno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Josef Váchal
Otokar Březina (Ruce/Šílenci)
Id: 458604
dřevoryt/papír, rozměr 23 x 18 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, papír zahnědlý a flekatý
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
František Dvořák Brunner
Na kraji lesa
Id: 459302
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 38 x 48 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Zátiší s melounem
Id: 464401
olej/karton, rozměr 35 x 75 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Náchodské věže
Id: 465309
olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 500 Kč
Kája Saudek
Svatební oznámení
Id: 466102
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 20,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 400 Kč
Josef Váchal
Blahopřání
Id: 458603
dřevoryty/papír, rozměr listu 34 x 51 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na několika místech zvlněný papír
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 300 Kč
Kamil Vladislav Muttich
Šermíř
Id: 464102
kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Bohumil Žemlička
Ryba
Id: 470601
tuš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 27,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Jindra Kocourek
VW - KDF 1946
Id: 453606
olej/sololit, rozměr 18,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
Ivan Sedliský
Baletky
Id: 465703
olej/sololit, rozměr 31 x 31 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč