Čas na serveru 05:51:00

Aukce LXXXXIV/2023

Otakar Hůrka - U rybníka

Otakar Hůrka
U rybníka

Id: 459502

olej/plátno, rozměr 36,5 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Olbram Zoubek - Vlasatice levá

Vlasatice levá

Id: 461703

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 26 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jan Saudek - Tanečnice

Tanečnice

Id: 465904

serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 35 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Drahoslav Šolta - Karlův most

Drahoslav Šolta
Karlův most

Id: 463202

akryl/plátno, rozměr 80 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jiří Anderle - Kámasútra

Kámasútra

Id: 463505

lept/papír, rozměr ve výřezu 70 x 55 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 555

Detail

Josef Písecký (Liška) - Šipanská luka (ostrov v Chorvatsku)

Josef Písecký (Liška)
Šipanská luka (ostrov v Chorvatsku)

Id: 457501

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

František  Tichý - Řetězový most II

František Tichý
Řetězový most II

Id: 461201

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 224, str. 147

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Zdeněk Miler - Krtek a kalhotky

Zdeněk Miler
Krtek a kalhotky

Id: 448403

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 10 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, zvlněný podklad kresby

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Ivan Sedliský - Portrét s černým sluníčkem

Ivan Sedliský
Portrét s černým sluníčkem

Id: 465701

olej/plátno, rozměr 100 x 85 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jaroslav Panuška - Čarodejnice

Jaroslav Panuška
Čarodejnice

Id: 465707

lept/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 25,5 cm,neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Josef Krejsa - U pramene

Josef Krejsa
U pramene

Id: 465801

olej/překližka, rozměr 15 x 18 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Patrik Saudek - Oh, nein!

Patrik Saudek
Oh, nein!

Id: 465103

kombinovaná technika, akryl/tuš/papír, rozměr 59 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, námět Kája Saudek, kreslí Patrik Saudek, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

16 055

Detail

Josef Navrátil - Květinové zátiší

Josef Navrátil
Květinové zátiší

Id: 459301

kvaš/papír, viditelný rozměr (ovál) 37 x 29 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan Saudek - Chains of love V

Chains of love V

Id: 466407

kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 30 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Olbram Zoubek - Ruce s jablkem

Ruce s jablkem

Id: 458203

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, 1986

Vyvolávací cena:

15 500

Detail