Aukce LXXXXIV/2023
Otakar Hůrka
U rybníka
Id: 459502
olej/plátno, rozměr 36,5 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč
Vlasatice levá
Id: 461703
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 26 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Tanečnice
Id: 465904
serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 35 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Drahoslav Šolta
Karlův most
Id: 463202
akryl/plátno, rozměr 80 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 000 Kč
Kámasútra
Id: 463505
lept/papír, rozměr ve výřezu 70 x 55 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 555 Kč
Josef Písecký (Liška)
Šipanská luka (ostrov v Chorvatsku)
Id: 457501
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 500 Kč
František Tichý
Řetězový most II
Id: 461201
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 224, str. 147
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč
Zdeněk Miler
Krtek a kalhotky
Id: 448403
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 10 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, zvlněný podklad kresby
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Ivan Sedliský
Portrét s černým sluníčkem
Id: 465701
olej/plátno, rozměr 100 x 85 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 500 Kč
Jaroslav Panuška
Čarodejnice
Id: 465707
lept/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 25,5 cm,neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Josef Krejsa
U pramene
Id: 465801
olej/překližka, rozměr 15 x 18 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Patrik Saudek
Oh, nein!
Id: 465103
kombinovaná technika, akryl/tuš/papír, rozměr 59 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, námět Kája Saudek, kreslí Patrik Saudek, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 055 Kč
Josef Navrátil
Květinové zátiší
Id: 459301
kvaš/papír, viditelný rozměr (ovál) 37 x 29 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Chains of love V
Id: 466407
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 30 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Ruce s jablkem
Id: 458203
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, 1986
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč