Čas na serveru 05:50:57

Aukce LXXXXIV/2023

Oldřich Kulhánek - Ecce homo č. 5

Oldřich Kulhánek
Ecce homo č. 5

Id: 463502

litografie/papír, rozměr ve výřezu 74 x 54 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Kristian Kodet - Profily

Kristian Kodet
Profily

Id: 464702

olej/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Radek Baláž - Mercedes Gullwing

Radek Baláž
Mercedes Gullwing

Id: 465308

olej/plátno, rozměr 80,5 x 134,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jan Saudek - Vítězství

Vítězství

Id: 467101

kolorovaná fotografie, rozměr listu 24 x 18 cm, značeno vpravo dole, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

25 100

Detail

Příhozy: 48

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 458601

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jiří Anderle - Hlasitý monolog Bohumila Hrabala

Hlasitý monolog Bohumila Hrabala

Id: 463401

lept/papír, rozměr ve výřezu 52 x 66 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, (vznik 1979, z cyklu Portréty v běhu času)

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Střelnice IV (z 12 dílného cyklu Střelnice)

Marie Čermínová - Toyen
Střelnice IV (z 12 dílného cyklu Střelnice)

Id: 465306

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Josef Váchal - Kalvárie

Josef Váchal
Kalvárie

Id: 458602

třináctibarevný linoryt/papír, rozměr 41,5 x 53 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Petr Modlitba - Srstnatý nosorožec

Petr Modlitba
Srstnatý nosorožec

Id: 464601

barevný kvaš/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Kristian Kodet - Ležící

Kristian Kodet
Ležící

Id: 463102

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 21 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem, přiložen původní nabývací doklad z roku 2010

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Hledání identity

Oldřich Kulhánek
Hledání identity

Id: 463501

litografie/papír, rozměr 75 x 55 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Bohuslav Reynek - Narození

Bohuslav Reynek
Narození

Id: 465305

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Adolf Born - Ambiance

Ambiance

Id: 454201

litografie/papír, rozměr listu 50,5 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, v ploše kaz (viz foto)

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Andy Warhol - Mobilgas

Andy Warhol
Mobilgas

Id: 454702

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 82/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Miroslav Kostka - Propojení údivu - Signál

Miroslav Kostka
Propojení údivu - Signál

Id: 461901

olej/plátno - malba s pískem, rozměr 85 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail