Aukce LXXXXIV/2023
Oldřich Kulhánek
Ecce homo č. 5
Id: 463502
litografie/papír, rozměr ve výřezu 74 x 54 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 000 Kč
Kristian Kodet
Profily
Id: 464702
olej/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 000 Kč
Radek Baláž
Mercedes Gullwing
Id: 465308
olej/plátno, rozměr 80,5 x 134,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 000 Kč
Vítězství
Id: 467101
kolorovaná fotografie, rozměr listu 24 x 18 cm, značeno vpravo dole, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 100 Kč
Příhozy: 48
Josef Lada
Koledníci
Id: 458601
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Hlasitý monolog Bohumila Hrabala
Id: 463401
lept/papír, rozměr ve výřezu 52 x 66 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, (vznik 1979, z cyklu Portréty v běhu času)
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
25 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Střelnice IV (z 12 dílného cyklu Střelnice)
Id: 465306
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Josef Váchal
Kalvárie
Id: 458602
třináctibarevný linoryt/papír, rozměr 41,5 x 53 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Petr Modlitba
Srstnatý nosorožec
Id: 464601
barevný kvaš/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč
Kristian Kodet
Ležící
Id: 463102
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 21 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem, přiložen původní nabývací doklad z roku 2010
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
23 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Hledání identity
Id: 463501
litografie/papír, rozměr 75 x 55 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
23 000 Kč
Bohuslav Reynek
Narození
Id: 465305
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Ambiance
Id: 454201
litografie/papír, rozměr listu 50,5 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, v ploše kaz (viz foto)
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč
Andy Warhol
Mobilgas
Id: 454702
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 82/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Miroslav Kostka
Propojení údivu - Signál
Id: 461901
olej/plátno - malba s pískem, rozměr 85 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
22 000 Kč