Čas na serveru 03:54:30

Aukce LXXXXIV/2023

František Ringo Čech - Spravedlnost

František Ringo Čech
Spravedlnost

Id: 462503

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 115

Zdeněk Hajný - Kruhy proměny

Zdeněk Hajný
Kruhy proměny

Id: 466001

olej/plátno, rozměr 28 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

95 000

Detail

Příhozy: 74

Vlastimil  Košvanec - Dívka se slunečníkem

Vlastimil Košvanec
Dívka se slunečníkem

Id: 469801

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
9 500

92 000

Detail

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 467908

olej/karton, rozměr 42 x 52 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
35 000

90 201

Detail

Příhozy: 58

Marko Čermák - Bratrstvo kočičí pracky - kresba

Marko Čermák
Bratrstvo kočičí pracky - kresba

Id: 463201

akvarel/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem (vznik 2022), na zadní straně autorem popsáno

Vyvolávací cena:

88 000

Detail

Příhozy: 73

Míla Doleželová - Popeleční středa

Míla Doleželová
Popeleční středa

Id: 464901

olej/sololit, rozměr 55 x 102 cm (rozměrnější), neznačeno, popsáno na zadní straně, rámováno, poškozený rám, malba místy vypadaná (viz foto), provenience: na zadní straně věnování prof. Alfredu Habermannovi (1930-2008) - sochaři v železe a uměleckému kováři, zakladateli Hefaistonu na hradě Helfštýn. Pan Habermann byl blízkým přítelem autorky, setkávali se převážně v Klátovci na Vysočině, kde měl kovárnu a Míla Doleželová chalupu.

Vyvolávací cena:
12 000

87 000

Detail

Příhozy: 81

Iva Hüttnerová - Na lavičce

Iva Hüttnerová
Na lavičce

Id: 468301

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

85 000

Detail

Příhozy: 66

Lutobor Hlavsa - Akt

Lutobor Hlavsa
Akt

Id: 464101

olej/plátno, rozměr 73 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

84 000

Detail

Příhozy: 72

Jiří Anderle - Tři vévodkyně

Tři vévodkyně

Id: 460402

suchá jehla/lept/ruční papír, rozměr listu 95,5 x 63,5 cm, značeno a číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, vznik 1984

Vyvolávací cena:
12 500

82 000

Detail

Příhozy: 77

Karel Valter - Jaro u Chýnova

Karel Valter
Jaro u Chýnova

Id: 462601

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti odborně restaurováno

Vyvolávací cena:
11 000

81 900

Detail

Příhozy: 49

Vladimír Kompánek - Vánoce IV.

Vladimír Kompánek
Vánoce IV.

Id: 452401

olej/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 80

Gustav  Porš - Z Borové u Poličky

Gustav Porš
Z Borové u Poličky

Id: 461402

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

73 100

Detail

Příhozy: 59

Adolf Born - Návštěva z Londýna

Návštěva z Londýna

Id: 468701

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

71 000

Detail

Příhozy: 59

Jiří Načeradský - Veselá Venuše

Jiří Načeradský
Veselá Venuše

Id: 468402

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Oldřich Koníček - Rybáři

Oldřich Koníček
Rybáři

Id: 459801

olej/plátno, rozměr 69,5 x 79 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, restituce z Náchodské galerie, na zadní straně inventární štítek z Vlastivědného muzea v Náchodě a katalogové číslo 936

Vyvolávací cena:
7 500

65 000

Detail