Aukce LXXXXIV/2023
František Ringo Čech
Spravedlnost
Id: 462503
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 115
Zdeněk Hajný
Kruhy proměny
Id: 466001
olej/plátno, rozměr 28 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
95 000 Kč
Příhozy: 74
Vlastimil Košvanec
Dívka se slunečníkem
Id: 469801
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
92 000 Kč
Václav Radimský
Labská tůň
Id: 467908
olej/karton, rozměr 42 x 52 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
90 201 Kč
Příhozy: 58
Marko Čermák
Bratrstvo kočičí pracky - kresba
Id: 463201
akvarel/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem (vznik 2022), na zadní straně autorem popsáno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
88 000 Kč
Příhozy: 73
Míla Doleželová
Popeleční středa
Id: 464901
olej/sololit, rozměr 55 x 102 cm (rozměrnější), neznačeno, popsáno na zadní straně, rámováno, poškozený rám, malba místy vypadaná (viz foto), provenience: na zadní straně věnování prof. Alfredu Habermannovi (1930-2008) - sochaři v železe a uměleckému kováři, zakladateli Hefaistonu na hradě Helfštýn. Pan Habermann byl blízkým přítelem autorky, setkávali se převážně v Klátovci na Vysočině, kde měl kovárnu a Míla Doleželová chalupu.
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
87 000 Kč
Příhozy: 81
Iva Hüttnerová
Na lavičce
Id: 468301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 66
Lutobor Hlavsa
Akt
Id: 464101
olej/plátno, rozměr 73 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
84 000 Kč
Příhozy: 72
Tři vévodkyně
Id: 460402
suchá jehla/lept/ruční papír, rozměr listu 95,5 x 63,5 cm, značeno a číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, vznik 1984
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 77
Karel Valter
Jaro u Chýnova
Id: 462601
olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti odborně restaurováno
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
81 900 Kč
Příhozy: 49
Vladimír Kompánek
Vánoce IV.
Id: 452401
olej/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 80
Gustav Porš
Z Borové u Poličky
Id: 461402
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
73 100 Kč
Příhozy: 59
Návštěva z Londýna
Id: 468701
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 59
Jiří Načeradský
Veselá Venuše
Id: 468402
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
68 000 Kč
Oldřich Koníček
Rybáři
Id: 459801
olej/plátno, rozměr 69,5 x 79 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, restituce z Náchodské galerie, na zadní straně inventární štítek z Vlastivědného muzea v Náchodě a katalogové číslo 936
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
65 000 Kč