Čas na serveru 09:00:44

Aukce LXXXXIV/2023

Jiří Anderle - Dva motýli a dívka

Dva motýli a dívka

Id: 464201

lept/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Účastníci: 18

Adolf Born - Salome

Salome

Id: 464701

barevná litografie/papír, rozměr 47 x 49 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Saudek - Loosing my religion

Loosing my religion

Id: 465307

kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Saudek - Setner girls

Setner girls

Id: 465901

kolorovaná fotografie, rozměr listu 21 x 18 cm, značeno vpravo dole, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Dominik Mareš - Nesmírná

Dominik Mareš
Nesmírná

Id: 466301

olej/plátno, rozměr 120 x 150 cm, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jaroslav Panuška - V lukách

Jaroslav Panuška
V lukách

Id: 467904

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Saudek - Lovers on a Throne

Lovers on a Throne

Id: 414001

fotografie, rozměr listu 29,4 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, fotografie na několika místech ohnutá

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Olbram Zoubek - Astronomie

Astronomie

Id: 459701

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 22,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, vznik 1997

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Bohumír Dvorský - Letní krajina

Bohumír Dvorský
Letní krajina

Id: 460201

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Olbram Zoubek - Vlasatice pravá

Vlasatice pravá

Id: 461701

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 26 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jiří Anderle - Game for 122 persons

Game for 122 persons

Id: 466401

suchá jehla/mezzotinta/ruční papír, rozměr listu 75 x 63,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, publikováno v knize Techniky grafického umění, Artia Praha, 1981

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Stanislav Lolek - Na pastvě

Stanislav Lolek
Na pastvě

Id: 467906

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 17,5 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartového, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Ota Bubeníček - Zima

Ota Bubeníček
Zima

Id: 468405

olej/karton, rozměr 26 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Figura serpentinata

Oldřich Kulhánek
Figura serpentinata

Id: 457904

litografie/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Příhozy: 48

Vojtěch Čapek - Záře (Los Alamos)

Vojtěch Čapek
Záře (Los Alamos)

Id: 465602

akryl/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vpravo dole, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail