Aukce LXXXXIV/2023
Dva motýli a dívka
Id: 464201
lept/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Účastníci: 18
Salome
Id: 464701
barevná litografie/papír, rozměr 47 x 49 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
Loosing my religion
Id: 465307
kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
Setner girls
Id: 465901
kolorovaná fotografie, rozměr listu 21 x 18 cm, značeno vpravo dole, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč
Dominik Mareš
Nesmírná
Id: 466301
olej/plátno, rozměr 120 x 150 cm, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
21 000 Kč
Jaroslav Panuška
V lukách
Id: 467904
olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 000 Kč
Lovers on a Throne
Id: 414001
fotografie, rozměr listu 29,4 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, fotografie na několika místech ohnutá
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Astronomie
Id: 459701
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 22,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, vznik 1997
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Bohumír Dvorský
Letní krajina
Id: 460201
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
20 000 Kč
Vlasatice pravá
Id: 461701
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 26 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Game for 122 persons
Id: 466401
suchá jehla/mezzotinta/ruční papír, rozměr listu 75 x 63,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, publikováno v knize Techniky grafického umění, Artia Praha, 1981
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
19 500 Kč
Stanislav Lolek
Na pastvě
Id: 467906
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 17,5 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartového, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč
Ota Bubeníček
Zima
Id: 468405
olej/karton, rozměr 26 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Figura serpentinata
Id: 457904
litografie/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
19 000 Kč
Příhozy: 48
Vojtěch Čapek
Záře (Los Alamos)
Id: 465602
akryl/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vpravo dole, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 000 Kč