Aukce LXXXXIV/2023
Gustav Sýkora
U vody
Id: 460501
olej/plátno podložené kartonem, rozměr 55 x 41 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Iva Hüttnerová
Holič
Id: 464706
barevná litografie/papír, rozměr 47,5 x 39 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Patrik Saudek
U dvou magotů
Id: 465104
kombinovaná technika, akryl/tuš/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Luděk Marold
Rybářka
Id: 468406
kresba/papír, rozměr (ovál) 18 x 14 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč
Iva Hüttnerová
Gramofón
Id: 468302
litografie/papír, rozměr 43 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 901 Kč
Alois Kalvoda
U domu
Id: 463001
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 500 Kč
Pasta Oner
Bad Decisions
Id: 404207
serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, číslováno a datováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Jaroslav Panuška
Neolitické chalupy
Id: 453301
olej/karton, rozměr 23 x 33 cm, značeno tužkou vlevo dole a vpravo dole monogram, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
9 000 Kč
Jan Kutálek
Čert
Id: 457905
pálená hlína/glazura, rozměr 19 x 13 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 000 Kč
Jaroslav Grus
V zatáčce
Id: 459002
olej/sololit, rozměr 63 x 88 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč
Michal Těhel
Gas station
Id: 460901
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
Milton H. Greene
Marilyn Monroe - Mandolina Sitting
Id: 463301
fotografie, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, neznačeno, na zadní straně štítek (viz foto), paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
Miroslava Kocmanová
Velké usínání stromů
Id: 463701
olej/plátno, rozměr 100 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, publikováno ve Slovníku českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2000 pod heslem Kocmanová - Perná Miroslava, svazek V, str. 270
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
František Jiroudek
Čtenářka
Id: 464801
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
9 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Snopy
Id: 462701
olej/karton, rozměr 34,5 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč