Aukce LXXXXIV/2023
Jitka Válová
Postavy
Id: 465304
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Jaroslav Vožniak
Sofie Loren
Id: 466402
suchá jehla/papír, rozměr listu 63,5 x 75,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč
Vít Vejražka
Navždy milovat
Id: 455505
olej/plátno, rozměr 71 x 55 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
František Tavík Šimon
Prameny: Z hor
Id: 462102
lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 17 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu A. Nováka pod č. 280, náklad 60 tisků
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Josef Jíra
Kalvárie
Id: 465504
kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 18 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Josef Váchal
Prolog
Id: 466901
dřevoryt/papír, rozměr listu 55 x 39 cm, značeno vlevo dole v tisku, autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, nerámováno, vznik 1911-12, z cyklu Mystikové a vizionáři
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Karel Chaba
V parku
Id: 468404
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 29,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Bohumil Žemlička
Vynálezcova dílna (Amoroso)
Id: 470609
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44 x 62 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno, scénický návrh, Černé divadlo Praha, z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
Emil Filla
Ležící kubistický akt
Id: 394009
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 18,5 cm, značeno a datováno v tisku ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Oswald Richter
Na rybách u Karlových Varů
Id: 457603
olej/karton, rozměr 18 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
Albín Brunovský
Opilý koráb IV.
Id: 461005
lept/mezzotinta/suchá jehla/papír, rozměr listu 42 x 29 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, jedna z pěti ilustrací k českému bibliofilskému vydání knihy Arthur Rimbaud, Opilý koráb oceněnému Velkou cenou na Mezinárodní výstavě knižního umění v Lipsku (1982), uvedeno v monografii Albín Brunovský - Kompletní grafické dílo pod č. 478
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 500 Kč
Josef Váchal
Agrippa Cornelius
Id: 466902
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Magdalena Nováková
Papoušek
Id: 467501
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Gustav Klimt
Portrét ženy
Id: 469702
tisková technika, rozměr ve výřezu 28 x 20,5 cm, značeno vpravo v tisku, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
Josef Jíra
Můj betlémek III
Id: 465502
kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 070 Kč