Čas na serveru 08:07:49

Aukce LXXXXIV/2023

Jitka Válová - Postavy

Jitka Válová
Postavy

Id: 465304

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Vožniak - Sofie Loren

Jaroslav Vožniak
Sofie Loren

Id: 466402

suchá jehla/papír, rozměr listu 63,5 x 75,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Vít Vejražka - Navždy milovat

Vít Vejražka
Navždy milovat

Id: 455505

olej/plátno, rozměr 71 x 55 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Tavík Šimon - Prameny: Z hor

František Tavík Šimon
Prameny: Z hor

Id: 462102

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 17 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu A. Nováka pod č. 280, náklad 60 tisků

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Jíra - Kalvárie

Josef Jíra
Kalvárie

Id: 465504

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 18 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Váchal - Prolog

Josef Váchal
Prolog

Id: 466901

dřevoryt/papír, rozměr listu 55 x 39 cm, značeno vlevo dole v tisku, autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, nerámováno, vznik 1911-12, z cyklu Mystikové a vizionáři

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Chaba  - V parku

Karel Chaba
V parku

Id: 468404

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 29,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Bohumil Žemlička - Vynálezcova dílna (Amoroso)

Bohumil Žemlička
Vynálezcova dílna (Amoroso)

Id: 470609

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44 x 62 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno, scénický návrh, Černé divadlo Praha, z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Emil Filla - Ležící kubistický akt

Emil Filla
Ležící kubistický akt

Id: 394009

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 18,5 cm, značeno a datováno v tisku ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Oswald Richter - Na rybách u Karlových Varů

Oswald Richter
Na rybách u Karlových Varů

Id: 457603

olej/karton, rozměr 18 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Albín Brunovský - Opilý koráb IV.

Albín Brunovský
Opilý koráb IV.

Id: 461005

lept/mezzotinta/suchá jehla/papír, rozměr listu 42 x 29 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, jedna z pěti ilustrací k českému bibliofilskému vydání knihy Arthur Rimbaud, Opilý koráb oceněnému Velkou cenou na Mezinárodní výstavě knižního umění v Lipsku (1982), uvedeno v monografii Albín Brunovský - Kompletní grafické dílo pod č. 478

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Váchal - Agrippa Cornelius

Josef Váchal
Agrippa Cornelius

Id: 466902

Vyvolávací cena:

Detail

Magdalena Nováková - Papoušek

Magdalena Nováková
Papoušek

Id: 467501

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav Klimt - Portrét ženy

Gustav Klimt
Portrét ženy

Id: 469702

tisková technika, rozměr ve výřezu 28 x 20,5 cm, značeno vpravo v tisku, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Můj betlémek III

Josef Jíra
Můj betlémek III

Id: 465502

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

5 070

Detail