Aukce LXXXXIV/2023
Dolar
Id: 459201
dvě podepsané dolarovky, rozměry bankovek 6,6 x15,6 cm, rozměr ve výřezu 19 x 19 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Johannes Selbertinger
Abstrakce
Id: 459303
olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, značeno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Oldřich Eichler
Svatozář
Id: 464603
olej/plátno, rozměr 30 x 28 cm, značeno vlevo nahoře, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Josef Váchal
Jakub Boehme
Id: 466903
dřevoryt/papír, rozměr listu 55 x 39 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, nerámováno,vznik 1911-12, z cyklu Mystikové a vizionáři
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Boris Jirků
Ženský akt
Id: 468101
pastel/papír, rozměr listu 70 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, v horní části na dvou místech natržený papír (viz foto)
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Hans Bauer
Odpočinek
Id: 458401
olej/karton, rozměr 48 x 67 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč
Hanuš Schwaiger
Mamon
Id: 460502
kresba tužkou/papír, rozměr 39 x 53 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení pravosti autorovou manželkou z roku 1919, přiloženo Potvrzení o zápůjčce díla Jednotou umělců výtvarných v Praze, skica k dílu Honba za štěstím (akvarel, 1895), publikovaném v monografii Hanuš Schweiger, naps. Miroslav Lamač, Praha 1957
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Miroslava Kocmanová
Letní krajina
Id: 463703
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Jan Honsa
Na pastvě
Id: 467301
olej/karton, rozměr 33 x 42,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Zdeněk Smetana
Dirigent
Id: 457504
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr 23 x 16 cm, značeno a popsáno na pravé straně, zaskleno, rámováno, zvlněná fólie
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
Neznačeno
Ve Stromovce
Id: 460801
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 34 x 44 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Josef Váchal
Anna Kateřina Emmerichová
Id: 466905
dřevoryt/papír, rozměr listu 55 x 39 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, nerámováno, vznik 1911-12, z cyklu Mystikové a vizionáři
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč
Jindra Kocourek
Poslední večeře
Id: 453602
olej/sololit, rozměr 31,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč
Augustin Němejc
Jarmark
Id: 460503
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 33 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
Neznačeno
Diana
Id: 458901
patinovaná plastika ze zinko-cínové slitiny na mramorovém podstavci, celková výška cca 76 cm, výška podstavce 10 cm, neznačeno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč