Čas na serveru 06:16:49

Aukce LXXXXIV/2023

Jan Saudek - Dolar

Dolar

Id: 459201

dvě podepsané dolarovky, rozměry bankovek 6,6 x15,6 cm, rozměr ve výřezu 19 x 19 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Johannes Selbertinger - Abstrakce

Johannes Selbertinger
Abstrakce

Id: 459303

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Eichler - Svatozář

Oldřich Eichler
Svatozář

Id: 464603

olej/plátno, rozměr 30 x 28 cm, značeno vlevo nahoře, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Váchal - Jakub Boehme

Josef Váchal
Jakub Boehme

Id: 466903

dřevoryt/papír, rozměr listu 55 x 39 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, nerámováno,vznik 1911-12, z cyklu Mystikové a vizionáři

Vyvolávací cena:

Detail

Boris Jirků - Ženský akt

Boris Jirků
Ženský akt

Id: 468101

pastel/papír, rozměr listu 70 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, v horní části na dvou místech natržený papír (viz foto)

Vyvolávací cena:

Detail

Hans Bauer - Odpočinek

Hans Bauer
Odpočinek

Id: 458401

olej/karton, rozměr 48 x 67 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Hanuš Schwaiger - Mamon

Hanuš Schwaiger
Mamon

Id: 460502

kresba tužkou/papír, rozměr 39 x 53 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení pravosti autorovou manželkou z roku 1919, přiloženo Potvrzení o zápůjčce díla Jednotou umělců výtvarných v Praze, skica k dílu Honba za štěstím (akvarel, 1895), publikovaném v monografii Hanuš Schweiger, naps. Miroslav Lamač, Praha 1957

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Miroslava Kocmanová - Letní krajina

Miroslava Kocmanová
Letní krajina

Id: 463703

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jan Honsa - Na pastvě

Jan Honsa
Na pastvě

Id: 467301

olej/karton, rozměr 33 x 42,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Zdeněk Smetana - Dirigent

Zdeněk Smetana
Dirigent

Id: 457504

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr 23 x 16 cm, značeno a popsáno na pravé straně, zaskleno, rámováno, zvlněná fólie

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Neznačeno - Ve Stromovce

Neznačeno
Ve Stromovce

Id: 460801

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 34 x 44 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Josef Váchal - Anna Kateřina Emmerichová

Josef Váchal
Anna Kateřina Emmerichová

Id: 466905

dřevoryt/papír, rozměr listu 55 x 39 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, nerámováno, vznik 1911-12, z cyklu Mystikové a vizionáři

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jindra Kocourek - Poslední večeře

Jindra Kocourek
Poslední večeře

Id: 453602

olej/sololit, rozměr 31,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Augustin Němejc - Jarmark

Augustin Němejc
Jarmark

Id: 460503

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 33 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Diana

Neznačeno
Diana

Id: 458901

patinovaná plastika ze zinko-cínové slitiny na mramorovém podstavci, celková výška cca 76 cm, výška podstavce 10 cm, neznačeno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail