Aukce LXXXXIV/2023
Andělíček
Id: 459702
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 2008
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 51
Robert Jiran
Ženský akt
Id: 460401
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno na zadní straně, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 66
Andy Warhol
Brooklyn Bridge
Id: 464001
litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 55/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Ludmila Jiřincová
Hortensie
Id: 467201
olej/karton, rozměr ve výřezu 40,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
35 000 Kč
Klára
Id: 467203
lept/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 59
Oldřich Kulhánek
Stomarkovka
Id: 468403
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 59 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
34 000 Kč
Bez názvu
Id: 466404
barevná litografie/papír, rozměr listu 54 x 66 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
33 500 Kč
Ptáček
Id: 462403
bronzová plastika, rozměr 10,5 x 9 cm, značeno ve spodní části na levé straně, uvedeno v autorově soupisu díla pod č. 9025
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 500 Kč
Salvador Dalí
Léto - Čtyři roční období
Id: 461102
litografie/ruční papír, rozměr listu 76 x 56 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 000 Kč
Imro Weiner - Kráľ
Útěk
Id: 462302
olej/překližka, rozměr 83 x 59 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, rámováno, malba na několika místech krakelovaná, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Lubomírem Podušelem, CSc.
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
32 000 Kč
Julius Mařák
Na kraji lesa
Id: 465603
olej/plátno, rozměr 28 x 38 cm, nezančeno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, odborný posud bude vystaven na vyžádání
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
32 000 Kč
Ota Bubeníček
Chalupy
Id: 457402
olej/karton, rozměr 33,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Josef Lorenzl
Tanečnice
Id: 464301
kolorovaná bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 24 cm, bez podstavce 17 cm, značeno na plintu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Josef Šíma
Ulice v Paříži
Id: 466403
lept/ruční papír, rozměr listu cca 60 x 47 cm, značeno vpravo dole v tisku, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
31 000 Kč
Vlastislav Hofman
U potoka
Id: 466701
olej/plátno, rozměr 100 x 77 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
31 000 Kč