Čas na serveru 08:38:59

Aukce LXXXXIV/2023

Olbram Zoubek - Andělíček

Andělíček

Id: 459702

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 2008

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 51

Robert Jiran - Ženský akt

Robert Jiran
Ženský akt

Id: 460401

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno na zadní straně, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 66

Andy Warhol - Brooklyn Bridge

Andy Warhol
Brooklyn Bridge

Id: 464001

litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 55/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Ludmila Jiřincová - Hortensie

Ludmila Jiřincová
Hortensie

Id: 467201

olej/karton, rozměr ve výřezu 40,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 000

35 000

Detail

Jiří Anderle - Klára

Klára

Id: 467203

lept/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 59

Oldřich Kulhánek - Stomarkovka

Oldřich Kulhánek
Stomarkovka

Id: 468403

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 59 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Adolf Born - Bez názvu

Bez názvu

Id: 466404

barevná litografie/papír, rozměr listu 54 x 66 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:
6 000

33 500

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 462403

bronzová plastika, rozměr 10,5 x 9 cm, značeno ve spodní části na levé straně, uvedeno v autorově soupisu díla pod č. 9025

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Salvador Dalí - Léto - Čtyři roční období

Salvador Dalí
Léto - Čtyři roční období

Id: 461102

litografie/ruční papír, rozměr listu 76 x 56 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Imro Weiner - Kráľ - Útěk

Imro Weiner - Kráľ
Útěk

Id: 462302

olej/překližka, rozměr 83 x 59 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, rámováno, malba na několika místech krakelovaná, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Lubomírem Podušelem, CSc.

Vyvolávací cena:
12 000

32 000

Detail

Julius Mařák - Na kraji lesa

Julius Mařák
Na kraji lesa

Id: 465603

olej/plátno, rozměr 28 x 38 cm, nezančeno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, odborný posud bude vystaven na vyžádání

Vyvolávací cena:
8 000

32 000

Detail

Ota Bubeníček - Chalupy

Ota Bubeníček
Chalupy

Id: 457402

olej/karton, rozměr 33,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Josef Lorenzl - Tanečnice

Josef Lorenzl
Tanečnice

Id: 464301

kolorovaná bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 24 cm, bez podstavce 17 cm, značeno na plintu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Josef  Šíma - Ulice v Paříži

Josef Šíma
Ulice v Paříži

Id: 466403

lept/ruční papír, rozměr listu cca 60 x 47 cm, značeno vpravo dole v tisku, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Vlastislav Hofman - U potoka

Vlastislav Hofman
U potoka

Id: 466701

olej/plátno, rozměr 100 x 77 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail