Čas na serveru 06:17:01

Aukce LXXXXIV/2023

Miroslav Kostka - Oblast vnitřního neklidu

Miroslav Kostka
Oblast vnitřního neklidu

Id: 461401

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo dole, olištováno, malba na několika místech krakelovaná (viz foto)

Vyvolávací cena:
14 000

45 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Hlava dívky

Marie Čermínová - Toyen
Hlava dívky

Id: 457907

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 70

František Xaver Naske - Pallas Athéna

František Xaver Naske
Pallas Athéna

Id: 458605

olej/plátno, rozměr 92 x 72 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na několika místech drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Salvador Dalí - Božská komedie, zpěv č. 17 (Lichváři)

Salvador Dalí
Božská komedie, zpěv č. 17 (Lichváři)

Id: 465501

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 31 x 25 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 003

Detail

Příhozy: 66

Josef Jambor - Letní louka

Josef Jambor
Letní louka

Id: 457201

olej/plátno, rozměr 20,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Jan Saudek - Ach, ta 60. léta

Ach, ta 60. léta

Id: 459202

fotografie/kapa deska, rozměr 50 x 37,5 cm, značeno ve spodní části, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 57

Salvador Dalí - The Endless Enigma

Salvador Dalí
The Endless Enigma

Id: 461101

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 60 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 50

František Ringo Čech - Nespravedlnost

František Ringo Čech
Nespravedlnost

Id: 462502

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Účastníci: 20

Lutobor Hlavsa - Vůně

Lutobor Hlavsa
Vůně

Id: 468001

olej/sololit, rozměr 30 x 20 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 53

Jan Jansz. van Houthuysen - připsáno - Lesní cesta s pohledem na vzdálenou říční krajinu

Jan Jansz. van Houthuysen - připsáno
Lesní cesta s pohledem na vzdálenou říční krajinu

Id: 461601

olej/dubová deska, rozměr 68 x 55 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
12 000

39 100

Detail

František Ringo Čech - Dům u minuty

František Ringo Čech
Dům u minuty

Id: 462501

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

39 100

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 51

Albín Brunovský - Loď bláznů

Albín Brunovský
Loď bláznů

Id: 466405

lept/mezzotinta/suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 68 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, uvedeno v monografii Albín Brunovský - Kompletní grafické dílo pod č. 500, autorský tisk

Vyvolávací cena:
7 500

39 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 464703

bronzová plastika, rozměr 10,3 x 9,3 cm, značeno na podstavci, přiložen Certifikát autorství, kat.č. 9838

Vyvolávací cena:

38 600

Detail

Adolf Born - Malířka

Malířka

Id: 458102

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 14,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

37 500

Detail

Příhozy: 54

Zdeněk Červinka - Krajina s kolotočem

Zdeněk Červinka
Krajina s kolotočem

Id: 465708

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Účastníci: 18