Aukce LXXXXIV/2023
Miroslav Kostka
Oblast vnitřního neklidu
Id: 461401
olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo dole, olištováno, malba na několika místech krakelovaná (viz foto)
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
45 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Hlava dívky
Id: 457907
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 70
František Xaver Naske
Pallas Athéna
Id: 458605
olej/plátno, rozměr 92 x 72 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na několika místech drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
44 000 Kč
Salvador Dalí
Božská komedie, zpěv č. 17 (Lichváři)
Id: 465501
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 31 x 25 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
42 003 Kč
Příhozy: 66
Josef Jambor
Letní louka
Id: 457201
olej/plátno, rozměr 20,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
40 000 Kč
Ach, ta 60. léta
Id: 459202
fotografie/kapa deska, rozměr 50 x 37,5 cm, značeno ve spodní části, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 57
Salvador Dalí
The Endless Enigma
Id: 461101
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 60 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 50
František Ringo Čech
Nespravedlnost
Id: 462502
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Účastníci: 20
Lutobor Hlavsa
Vůně
Id: 468001
olej/sololit, rozměr 30 x 20 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 53
Jan Jansz. van Houthuysen - připsáno
Lesní cesta s pohledem na vzdálenou říční krajinu
Id: 461601
olej/dubová deska, rozměr 68 x 55 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
39 100 Kč
František Ringo Čech
Dům u minuty
Id: 462501
olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 100 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 51
Albín Brunovský
Loď bláznů
Id: 466405
lept/mezzotinta/suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 68 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, uvedeno v monografii Albín Brunovský - Kompletní grafické dílo pod č. 500, autorský tisk
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
39 000 Kč
Ptáček
Id: 464703
bronzová plastika, rozměr 10,3 x 9,3 cm, značeno na podstavci, přiložen Certifikát autorství, kat.č. 9838
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
38 600 Kč
Malířka
Id: 458102
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 14,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
37 500 Kč
Příhozy: 54
Zdeněk Červinka
Krajina s kolotočem
Id: 465708
olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Účastníci: 18