Čas na serveru 21:17:31

Aukce XXXIX./2017

František Jakub - Divadelní scéna

František Jakub
Divadelní scéna

Id: 81201

olej/karton, rozměr 58 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 600

Detail

  Autor neurčen - Bitva

Bitva

Id: 79403

kombinovaná technika/papír, rozměr 60 x 98 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, zaprášeno pod sklem, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Trnka - Z cirkusu

Jiří Trnka
Z cirkusu

Id: 83101

akvarel/koláž/papír/vlepeno do výřezu, značeno vpravo dole Trnka, velikost listu 21,5 x 21 cm, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Mýtický motiv

Mýtický motiv

Id: 84302

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vpravo dole monogramem, mírně poškozená malba, volné v rámu, původní rám, na zadní straně rámu výstavní štítek, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

Detail

Pravoslav Kotík - Kytice

Pravoslav Kotík
Kytice

Id: 84306

tempera/karton, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, ve spodní části pravděpodobně přehnuto, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno v Brně v roce 2008 viz katalog, který je k obrazu přiložen

Vyvolávací cena:

Detail

Vlastimil Rada - Zima

Vlastimil Rada
Zima

Id: 84913

tempera/karton, rozměr ve výřezu 34 x 52 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, odřený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Na kraji lesa

Otakar Hůrka
Na kraji lesa

Id: 85521

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na obrazu, krakeláž, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

František Cína - Jelínek - Rozpadlý mlýn

František Cína - Jelínek
Rozpadlý mlýn

Id: 86301

olej/karton, rozměr ve výřezu cca 44 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na malbě i rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Salomon Zorn - Stará ulička

Salomon Zorn
Stará ulička

Id: 84910

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Fritz Kausek - Porto

Fritz Kausek
Porto

Id: 84916

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 36 cm, signováno uprostřed dole, popis, datace, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, poškozený papír

Vyvolávací cena:
800

6 100

Detail

Josef Kiesewetter - Jak dál?

Josef Kiesewetter
Jak dál?

Id: 86407

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 40 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 84, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

6 001

Detail

Josef Váchal - Soubor Ex libris

Josef Váchal
Soubor Ex libris

Id: 80002

16 ks Ex libris a 2 ks otisků, velikost svazku 21,5 x 15 cm, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Marcel Krasický - Ležící akt

Marcel Krasický
Ležící akt

Id: 81401

olej/karton, rozměr 18,5 x 28 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Odchod roku

Vladimír Jan Hnízdo
Odchod roku

Id: 82101

olej/dřevo, rozměr 30,5 x 23 cm, celkový rozměr 42 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, v malbě drobně odřeno, pozůstalostní a výstavní razítka, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Hodr - Les

Karel Hodr
Les

Id: 83205

olej/karton, rozměr 33 x 63 cm, signováno vlevo dole, přetřený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail