Aukce XXXIX./2017
František Jakub
Divadelní scéna
Id: 81201
olej/karton, rozměr 58 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 600 Kč
Bitva
Id: 79403
kombinovaná technika/papír, rozměr 60 x 98 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, zaprášeno pod sklem, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 500 Kč
Jiří Trnka
Z cirkusu
Id: 83101
akvarel/koláž/papír/vlepeno do výřezu, značeno vpravo dole Trnka, velikost listu 21,5 x 21 cm, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Mýtický motiv
Id: 84302
olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vpravo dole monogramem, mírně poškozená malba, volné v rámu, původní rám, na zadní straně rámu výstavní štítek, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 500 Kč
Pravoslav Kotík
Kytice
Id: 84306
tempera/karton, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, ve spodní části pravděpodobně přehnuto, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno v Brně v roce 2008 viz katalog, který je k obrazu přiložen
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Vlastimil Rada
Zima
Id: 84913
tempera/karton, rozměr ve výřezu 34 x 52 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, odřený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Otakar Hůrka
Na kraji lesa
Id: 85521
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na obrazu, krakeláž, novodobě rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 500 Kč
František Cína - Jelínek
Rozpadlý mlýn
Id: 86301
olej/karton, rozměr ve výřezu cca 44 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na malbě i rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 500 Kč
Salomon Zorn
Stará ulička
Id: 84910
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 100 Kč
Fritz Kausek
Porto
Id: 84916
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 36 cm, signováno uprostřed dole, popis, datace, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, poškozený papír
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 100 Kč
Josef Kiesewetter
Jak dál?
Id: 86407
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 40 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 84, zaskleno, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 001 Kč
Josef Váchal
Soubor Ex libris
Id: 80002
16 ks Ex libris a 2 ks otisků, velikost svazku 21,5 x 15 cm, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Marcel Krasický
Ležící akt
Id: 81401
olej/karton, rozměr 18,5 x 28 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Odchod roku
Id: 82101
olej/dřevo, rozměr 30,5 x 23 cm, celkový rozměr 42 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, v malbě drobně odřeno, pozůstalostní a výstavní razítka, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
Karel Hodr
Les
Id: 83205
olej/karton, rozměr 33 x 63 cm, signováno vlevo dole, přetřený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč