Aukce XXXIX./2017
Kamil Lhoták
Červený míč a cesta
Id: 83501
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno 24. 6. 1973, v dataci odloupnutá barva, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v monografii Kamila Lhotáka "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" str. 341, vystaveno na výstavě v Liberci v roce 1977
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
26 000 Kč
Salvador Dalí
Motýli
Id: 83807
litografie/ruční papír, velikost tisku 32 x 46 cm, značeno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, značený papír, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 60
Gustav Macoun
Rozkvetlá louka
Id: 85512
olej/plátno, rozměr 49 x 67 cm, signováno vlevo dole tužkou, datováno 1932, obraz v původním dobrém stavu, rám přetřen, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Benátky
Id: 85801
olej/plátno, rozměr 38,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, opravovaný rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Josef Lada
Konvolut tří kusů
Id: 82501
kombinovaná technika/papír, návrhy kostýmů k pohádce "Dlouhý, široký a bystrozraký", velikost každého z listů 30 x 22 cm, každý signován a datován Jos. Lada 41, původní dobrý stav, volně loženo, nerámováno, ke kresbám se váže příběh vzniku
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč
Salvador Dalí
Tekoucí hodiny
Id: 82806
litografie/papír, velikost tisku 52 x 48 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
Karel Jan Sigmund
Letní krajina
Id: 86401
olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 49
Pablo Picasso
Sedící žena
Id: 83702
litografie/ruční papír, velikost tisku 29,5 x 19 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole 10/250, značený papír, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 52
Jaroslav Ronek
V depu
Id: 85601
olej/plátno/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Salvador Dalí
Tvář
Id: 83704
litografie/ruční papír, velikost tisku 34,5 x 42,5 cm, značeno v kameni vpravo dole, vlevo dole 312/500, značený papír, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
22 500 Kč
Příhozy: 53
Alfons Mucha
Studie
Id: 83601
tužka/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 19 cm, pozůstalostní razítko vpravo dole, včetně čísla, vlevo dole věnování Jiřího Muchy, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
22 200 Kč
Podivná setkání na Peloponesu
Id: 82902
litografie/papír, velikost tisku 44 x 54,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 52/93, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Trosečníci
Id: 85706
litografie/papír, velikost tisku 55 x 43 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 71/85, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Emanuel Hosperger
Zpěněné moře
Id: 79404
olej/plátno, rozměr 45 x 130 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, volné v rámu, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 50
Marie Čermínová - Toyen
Pláč
Id: 82808
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, značeno i v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
20 000 Kč