Čas na serveru 11:22:01

Aukce XXXIX./2017

Jan  Zrzavý - Tři lodi, langustiera a špice lodi

Tři lodi, langustiera a špice lodi

Id: 86019

mastné křídy/běloba/pravítková podkresba/papír, rozměr viditelné části obrazu 25 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové, PO

Vyvolávací cena:
20 000

456 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 75

Josef Hlinomaz - Viktoria

Josef Hlinomaz
Viktoria

Id: 86031

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, zprohýbaný karton, oděrky na rámu, původní stav, dar Dukly Praha brankáři Ivo Viktorovi ke zvolení "Fotbalista roku 1968", na zadní straně osobní přípis Ivo Viktora, obraz parafrázuje román Oty Pavla "Dukla mezi mrakodrapy", PO

Vyvolávací cena:
15 000

305 000

Detail

Olbram Zoubek - Žena roku

Žena roku

Id: 85101

cín/zlato,celková výška s podstavcem 73,5 cm, značeno na podstavci, původní stav

Vyvolávací cena:
12 000

262 000

Detail

Příhozy: 73

Josef Jíra - Třešňový květ

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 86007

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 82, autorsky popsáno na zadní straně, olištováno, původní stav, PO

Vyvolávací cena:
7 500

244 900

Detail

Příhozy: 126

Josef Jíra - Bibličtí jezdci

Josef Jíra
Bibličtí jezdci

Id: 86008

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno 91, na zadní straně popsáno, vč. štítku z Národní galerie, autorsky olištováno, zcela původní stav, PO

Vyvolávací cena:
7 500

240 000

Detail

Příhozy: 103

Jakub Schikaneder - Portrét

Jakub Schikaneder
Portrét

Id: 81501

olej/plátno, rozměr 48 x 33 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno a restaurováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., autorem monografie

Vyvolávací cena:
35 000

210 000

Detail

Příhozy: 65

Richard Wiesner - Zamyšlená

Richard Wiesner
Zamyšlená

Id: 86021

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Detail

Příhozy: 78

Jaroslav Šetelík - Pohled na Pražský hrad z Petřína

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad z Petřína

Id: 86023

olej/plátno, rozměr 65,5 x 111 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, rámováno, PO

Vyvolávací cena:
11 000

105 000

Detail

Příhozy: 95

Vladimír Komárek - Židle a ptáci

Vladimír Komárek
Židle a ptáci

Id: 86201

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 71, popsáno na zadní straně, autorsky rámováno, zcela původní stav, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:
10 000

98 000

Detail

Příhozy: 93

Josef Jíra - Pstruzi

Josef Jíra
Pstruzi

Id: 86010

olej/papír, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno a datováno vpravo dole, zašpiněná pasparta, oděkry na rámu, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

92 000

Detail

Příhozy: 82

Václav Špála - Stavba u řeky

Stavba u řeky

Id: 82801

akvarel/papír, rozměr 24 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem

Vyvolávací cena:
6 000

86 000

Detail

Příhozy: 61

Jaroslav Šetelík - Pohled na sv. Mikuláše

Jaroslav Šetelík
Pohled na sv. Mikuláše

Id: 86022

olej/plátno, rozměr 56 x 70 cm, signováno vlevo dole, obraz ve výborném stavu, rámováno, PO

Vyvolávací cena:
9 000

85 000

Detail

Příhozy: 56

Stanislav Lolek - Překladiště na řece

Stanislav Lolek
Překladiště na řece

Id: 86024

Vyvolávací cena:
6 000

80 000

Detail

Příhozy: 87

Vladimír Vašíček - Napětí prostoru

Vladimír Vašíček
Napětí prostoru

Id: 86020

olej/plátno, rozměr 65 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno 66, autorsky olištováno, původní stav, na zadní straně originální štítek, PO

Vyvolávací cena:
12 000

77 000

Detail

Robert Piesen  - Vrypy

Robert Piesen
Vrypy

Id: 78510

olej/plátno, rozměr 60 x 50,5 cm, signováno a datováno na rubu: Robert Piesen 1968, přiloženo potvrzení autenticity Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc., posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým, dekorativně adjustováno, původní stav, PO

Vyvolávací cena:
20 000

76 000

Detail