Aukce XXXIX./2017
Tři lodi, langustiera a špice lodi
Id: 86019
mastné křídy/běloba/pravítková podkresba/papír, rozměr viditelné části obrazu 25 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové, PO
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
456 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 75
Josef Hlinomaz
Viktoria
Id: 86031
olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, zprohýbaný karton, oděrky na rámu, původní stav, dar Dukly Praha brankáři Ivo Viktorovi ke zvolení "Fotbalista roku 1968", na zadní straně osobní přípis Ivo Viktora, obraz parafrázuje román Oty Pavla "Dukla mezi mrakodrapy", PO
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
305 000 Kč
Žena roku
Id: 85101
cín/zlato,celková výška s podstavcem 73,5 cm, značeno na podstavci, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
262 000 Kč
Příhozy: 73
Josef Jíra
Třešňový květ
Id: 86007
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 82, autorsky popsáno na zadní straně, olištováno, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
244 900 Kč
Příhozy: 126
Josef Jíra
Bibličtí jezdci
Id: 86008
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno 91, na zadní straně popsáno, vč. štítku z Národní galerie, autorsky olištováno, zcela původní stav, PO
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
240 000 Kč
Příhozy: 103
Jakub Schikaneder
Portrét
Id: 81501
olej/plátno, rozměr 48 x 33 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno a restaurováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., autorem monografie
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
210 000 Kč
Příhozy: 65
Richard Wiesner
Zamyšlená
Id: 86021
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 78
Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad z Petřína
Id: 86023
olej/plátno, rozměr 65,5 x 111 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 95
Vladimír Komárek
Židle a ptáci
Id: 86201
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 71, popsáno na zadní straně, autorsky rámováno, zcela původní stav, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
98 000 Kč
Příhozy: 93
Josef Jíra
Pstruzi
Id: 86010
olej/papír, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno a datováno vpravo dole, zašpiněná pasparta, oděkry na rámu, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
92 000 Kč
Příhozy: 82
Stavba u řeky
Id: 82801
akvarel/papír, rozměr 24 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 61
Jaroslav Šetelík
Pohled na sv. Mikuláše
Id: 86022
olej/plátno, rozměr 56 x 70 cm, signováno vlevo dole, obraz ve výborném stavu, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 56
Stanislav Lolek
Překladiště na řece
Id: 86024
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 87
Vladimír Vašíček
Napětí prostoru
Id: 86020
olej/plátno, rozměr 65 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno 66, autorsky olištováno, původní stav, na zadní straně originální štítek, PO
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
77 000 Kč
Robert Piesen
Vrypy
Id: 78510
olej/plátno, rozměr 60 x 50,5 cm, signováno a datováno na rubu: Robert Piesen 1968, přiloženo potvrzení autenticity Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc., posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým, dekorativně adjustováno, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
76 000 Kč