Aukce XXXIX./2017
František Daněk - Sedláček
Slunce v lese
Id: 84605
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 54 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
I´ve lost you ...
Id: 86028
fotografie, rozměr ve výřezu 38 x 28,5 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 Kč
Josef Liesler
Kompozice
Id: 78803
litografie/ruční papír, velikost listu 50 x 63 cm, vlevo dole č. 12/12, vpravo dole pravděpodobně signováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
19 500 Kč
Bohuslav Reynek
Na kříži
Id: 80003
suchá jehla/papír, velikost tisku 6,3 x 8,3 cm, signováno vpravo dole, tisk proveden pravděpodobně na fotografickém papíru, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 53
Zdeněk Burian
Plazící se
Id: 86002
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 19 cm, signováno vpravo dole, popis, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 500 Kč
Gustav Macoun
Volákův kopec Kameničky
Id: 84501
olej/karton, rozměr 33 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Niko Miljan
Pod Karlovým mostem
Id: 84920
olej/karton, rozměr 25,5 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
18 500 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Ze Španělska
Id: 85510
olej/dřevo, rozměr 38 x 45 cm, signováno vpravo nahoře, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, obraz mimořádných kvalit, což dokládá štítek na zadní straně z výstavy uměleckého spolku v Brně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 300 Kč
Salvador Dalí
Akt
Id: 84704
litografie/papír, velikost listu 51 x 66 cm, značeno v tisku vpravo dole, vledo dole číslováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč
Příhozy: 53
Josef Velčovský
Brána do Mrtvého města
Id: 83803
akryl/plátno/překližka, rozměr 25 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
Karel Rašek
U stodoly
Id: 84912
kombinovaná technika/pastel/karton, rozměr 40 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno 1904, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
Alexander von Bensa
Na projížďce
Id: 86602
olej/dřevo, rozměr 21 x 37 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
František Ronovský
Akt
Id: 85902
olej/karton, rozměr 38 x 29 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
17 000 Kč
Bratrská láska
Id: 85705
litografie/papír, velikost tisku 43,5 x 54 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 75/80, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč
Pobřežní město
Id: 85802
olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, opravovaný rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč