Čas na serveru 17:33:02

Aukce XXXIX./2017

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 83804

kolorovaná ziknografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole s datací, poškozený rám, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 200

15 500

Detail

Hanuš Schwaiger - Dívka v renesančním stylu

Hanuš Schwaiger
Dívka v renesančním stylu

Id: 84503

kolorovaná kresba tužkou/papír, rozměr 42 x 28 cm, signováno monogramem vpravo dole, papír lehce poškozen, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

15 500

Detail

Příhozy: 51

Walter Ditz - U piána

Walter Ditz
U piána

Id: 84001

olej/plátno, rozměr 77 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, původní lišta, autor uveden v knize Mladí lvi v kleci a monografii Fr. Gruss "Opomenutý umělec Kraslicka", člen Metznerbundu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Na chmelnici

Vilém (Willi) Nowak
Na chmelnici

Id: 85904

olej/plátno, rozměr 54 x 74 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jan Rambousek - Čtenář novin

Jan Rambousek
Čtenář novin

Id: 86009

olej/karton, rozměr 55,5 x 45 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, obraz i rám na ve velmi dobrém stavu, PO

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Vladislav Vaculka - Paridův soud

Vladislav Vaculka
Paridův soud

Id: 86025

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:
10 000

15 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Stará chalupa z Povltaví

František Daněk - Sedláček
Stará chalupa z Povltaví

Id: 81601

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Alois Tužinský (Tužina) - Norský fjord

Alois Tužinský (Tužina)
Norský fjord

Id: 83801

olej/plátno, rozměr 84 x 109,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce zašpiněný obraz, volné v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Josef Procházka - Cesta krajinou

Josef Procházka
Cesta krajinou

Id: 86101

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jaroslav Panuška - Mochomůrky

Jaroslav Panuška
Mochomůrky

Id: 85501

olej/překližka, rozměr 16 x 20 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jiří Šalamoun - Maxipes Fík

Jiří Šalamoun
Maxipes Fík

Id: 83610

nesignováno, fáze z filmu, rozměr 22,5 x 29 cm, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jaroslav Grus - Nahnutý strom

Jaroslav Grus
Nahnutý strom

Id: 85522

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, zaskleno, původní stav, na rámu drobné oděrky

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Vladimír Havel - Plachetnice

Vladimír Havel
Plachetnice

Id: 84904

olej/plátno, rozměr 61 x 90 cm, signováno vlevo dole, lokálně prasklá malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 550

Detail

Oldřich Farský - Zamrzlý přístav

Oldřich Farský
Zamrzlý přístav

Id: 84907

olej/plátno, rozměr 60 x 78 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, promáčklé plátno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

12 500

Detail

Filip Milinovský - Na cestě

Filip Milinovský
Na cestě

Id: 84919

olej/karton, rozměr 28 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail