Aukce XXXIX./2017
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 83804
kolorovaná ziknografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole s datací, poškozený rám, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
15 500 Kč
Hanuš Schwaiger
Dívka v renesančním stylu
Id: 84503
kolorovaná kresba tužkou/papír, rozměr 42 x 28 cm, signováno monogramem vpravo dole, papír lehce poškozen, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
15 500 Kč
Příhozy: 51
Walter Ditz
U piána
Id: 84001
olej/plátno, rozměr 77 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, původní lišta, autor uveden v knize Mladí lvi v kleci a monografii Fr. Gruss "Opomenutý umělec Kraslicka", člen Metznerbundu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Na chmelnici
Id: 85904
olej/plátno, rozměr 54 x 74 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Jan Rambousek
Čtenář novin
Id: 86009
olej/karton, rozměr 55,5 x 45 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, obraz i rám na ve velmi dobrém stavu, PO
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 000 Kč
Vladislav Vaculka
Paridův soud
Id: 86025
olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
15 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Stará chalupa z Povltaví
Id: 81601
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč
Alois Tužinský (Tužina)
Norský fjord
Id: 83801
olej/plátno, rozměr 84 x 109,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce zašpiněný obraz, volné v rámu, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Josef Procházka
Cesta krajinou
Id: 86101
olej/plátno/karton, rozměr 20 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 500 Kč
Jaroslav Panuška
Mochomůrky
Id: 85501
olej/překližka, rozměr 16 x 20 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč
Jiří Šalamoun
Maxipes Fík
Id: 83610
nesignováno, fáze z filmu, rozměr 22,5 x 29 cm, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 000 Kč
Jaroslav Grus
Nahnutý strom
Id: 85522
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, zaskleno, původní stav, na rámu drobné oděrky
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč
Vladimír Havel
Plachetnice
Id: 84904
olej/plátno, rozměr 61 x 90 cm, signováno vlevo dole, lokálně prasklá malba, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 550 Kč
Oldřich Farský
Zamrzlý přístav
Id: 84907
olej/plátno, rozměr 60 x 78 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, promáčklé plátno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
12 500 Kč
Filip Milinovský
Na cestě
Id: 84919
olej/karton, rozměr 28 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 500 Kč