Aukce XXXIX./2017
Zdeněk Miler
Krtek a raketa
Id: 83609
nesignováno, malba pro animaci, rozměr ve výřezu 19 x 30 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
Figury
Id: 85402
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 17 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, olištováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
František Cína - Jelínek
Roubenka
Id: 85509
olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
Augustin Satra
Okraj lesa
Id: 84504
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 30 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
5 700 Kč
Jaroslav Grus
Dva domky
Id: 81302
tempera/papír, rozměr 52 x 74 cm, signováno a popsáno autorem na zadní straně, zaskleno, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 500 Kč
Ladislav Zívr
Zátiší u kubistické lampy
Id: 81701
kresba/papír, velikost listu 33 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1963, novodobě zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Lilli Gödl-Brandhuber
Roubený statek
Id: 81901
olej/karton, rozměr 37 x 47 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, lokální praskliny v kartonu, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Jaroslav Kříž
Kytice
Id: 82401
akryl/olej/plátno, rozměr 66 x 45 cm, signováno vpravo dole, další popis a signatura na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Andy Warhol
10 x Marilyn
Id: 82809
tisková technika/plátno, rozměr 50 x 125cm, nesignováno, novodobá edice, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč
Studio Bratři v triku
O Krtečkovi
Id: 82316
malba pro animaci, rozměr ve výřezu 16 x 22 cm, vlevo dole Bratři v triku, vpravo dole Kadera 80, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
František Foltýn
Pohled na vesničku
Id: 83705
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Kamil Lhoták
Malý stan
Id: 83806
litografie/papír, velikost tisku 9 x 11,5 cm, signováno vpravo dole s datací, vlevo dole autorský tisk č. 10, původní stav, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Antonín Augusta
Červánky nad mořem
Id: 84401
olej/plátno, rozměr 39,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, vše ve zcela původním stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Břetislav Benda
Klečící
Id: 84308
pálená hlína, celková výška 55 cm, značeno na podstavci, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Karel Schadt
Na samotě
Id: 85508
olej/karton, rozměr 35 x 45 cm, signováno vlevo dole, lehce otřená barva, oděrky na rámu, na zadní straně původní záruční list
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč