Čas na serveru 00:11:14

Aukce XXXIX./2017

Zdeněk Miler - Krtek a raketa

Zdeněk Miler
Krtek a raketa

Id: 83609

nesignováno, malba pro animaci, rozměr ve výřezu 19 x 30 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Olbram Zoubek - Figury

Figury

Id: 85402

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 17 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, olištováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Cína - Jelínek - Roubenka

František Cína - Jelínek
Roubenka

Id: 85509

olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Augustin Satra - Okraj lesa

Augustin Satra
Okraj lesa

Id: 84504

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 30 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 600

5 700

Detail

Jaroslav Grus - Dva domky

Jaroslav Grus
Dva domky

Id: 81302

tempera/papír, rozměr 52 x 74 cm, signováno a popsáno autorem na zadní straně, zaskleno, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ladislav  Zívr - Zátiší u kubistické lampy

Ladislav Zívr
Zátiší u kubistické lampy

Id: 81701

kresba/papír, velikost listu 33 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1963, novodobě zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Lilli Gödl-Brandhuber - Roubený statek

Lilli Gödl-Brandhuber
Roubený statek

Id: 81901

olej/karton, rozměr 37 x 47 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, lokální praskliny v kartonu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Kříž - Kytice

Jaroslav Kříž
Kytice

Id: 82401

akryl/olej/plátno, rozměr 66 x 45 cm, signováno vpravo dole, další popis a signatura na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Andy Warhol - 10 x Marilyn

Andy Warhol
10 x Marilyn

Id: 82809

tisková technika/plátno, rozměr 50 x 125cm, nesignováno, novodobá edice, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Studio Bratři v triku - O Krtečkovi

Studio Bratři v triku
O Krtečkovi

Id: 82316

malba pro animaci, rozměr ve výřezu 16 x 22 cm, vlevo dole Bratři v triku, vpravo dole Kadera 80, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František  Foltýn - Pohled na vesničku

František Foltýn
Pohled na vesničku

Id: 83705

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Malý stan

Kamil Lhoták
Malý stan

Id: 83806

litografie/papír, velikost tisku 9 x 11,5 cm, signováno vpravo dole s datací, vlevo dole autorský tisk č. 10, původní stav, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín  Augusta - Červánky nad mořem

Antonín Augusta
Červánky nad mořem

Id: 84401

olej/plátno, rozměr 39,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, vše ve zcela původním stavu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Břetislav Benda - Klečící

Břetislav Benda
Klečící

Id: 84308

pálená hlína, celková výška 55 cm, značeno na podstavci, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Schadt - Na samotě

Karel Schadt
Na samotě

Id: 85508

olej/karton, rozměr 35 x 45 cm, signováno vlevo dole, lehce otřená barva, oděrky na rámu, na zadní straně původní záruční list

Vyvolávací cena:

Detail