Čas na serveru 15:28:30

Aukce XXXIX./2017

Bedřich Plaške - Pole

Bedřich Plaške
Pole

Id: 84509

akvarel/papír, rozměr 21 x 29 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
900

Detail

Max Ostrý - Snopy

Max Ostrý
Snopy

Id: 86601

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, oděrky na malbě, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Špála - Akt

Akt

Id: 84304

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

5 200

Detail

Max Švabinský - Kytice

Max Švabinský
Kytice

Id: 82307

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 83/100, volně loženo s papírovou paspartou, původní stav

Vyvolávací cena:
500

Detail

Karel Souček (Bor) - V parku

Karel Souček (Bor)
V parku

Id: 85901

akvarel/papír, rozměr 36 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 62, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Jareš - Kutná Hora

Jaroslav Jareš
Kutná Hora

Id: 86403

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, rámováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - U říčky

U říčky

Id: 86604

olej/plátno, rozměr 42 x 69 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Háša - Palestina Tiberias

Jaroslav Háša
Palestina Tiberias

Id: 82304

tempera/papír, rozměr 10 x 15,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Johan George von Hamilton - Úlovek

Johan George von Hamilton
Úlovek

Id: 86503

kombinovaná technika/papír, velikost malby 28 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Olbram Zoubek - Eva a had

Eva a had

Id: 86702

reliéf/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole PF 86., paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Václav  Kozák - Na Karlově mostě

Václav Kozák
Na Karlově mostě

Id: 86405

olej/karton, rozměr 48 x 68 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Antonín Kubát - Lekníny

Antonín Kubát
Lekníny

Id: 83207

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

4 700

Detail

František Tavík Šimon - Vente - Achat

František Tavík Šimon
Vente - Achat

Id: 86012

barevná litografie/papír, velikost tisku 35 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 49, značka papíru, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jan Trampota - Zátoka

Jan Trampota
Zátoka

Id: 81205

tempera/papír, rozměr ve výřezu 9 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Augustin Ságner - Milenci

Augustin Ságner
Milenci

Id: 81206

pastel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail