Aukce XXXIX./2017
Bedřich Plaške
Pole
Id: 84509
akvarel/papír, rozměr 21 x 29 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
900 Kč
5 500 Kč
Max Ostrý
Snopy
Id: 86601
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, oděrky na malbě, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Akt
Id: 84304
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 200 Kč
Max Švabinský
Kytice
Id: 82307
litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 83/100, volně loženo s papírovou paspartou, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
5 000 Kč
Karel Souček (Bor)
V parku
Id: 85901
akvarel/papír, rozměr 36 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 62, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 000 Kč
Jaroslav Jareš
Kutná Hora
Id: 86403
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, rámováno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
U říčky
Id: 86604
olej/plátno, rozměr 42 x 69 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 000 Kč
Jaroslav Háša
Palestina Tiberias
Id: 82304
tempera/papír, rozměr 10 x 15,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 900 Kč
Johan George von Hamilton
Úlovek
Id: 86503
kombinovaná technika/papír, velikost malby 28 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 900 Kč
Eva a had
Id: 86702
reliéf/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole PF 86., paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 900 Kč
Václav Kozák
Na Karlově mostě
Id: 86405
olej/karton, rozměr 48 x 68 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 800 Kč
Antonín Kubát
Lekníny
Id: 83207
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 700 Kč
František Tavík Šimon
Vente - Achat
Id: 86012
barevná litografie/papír, velikost tisku 35 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 49, značka papíru, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 700 Kč
Jan Trampota
Zátoka
Id: 81205
tempera/papír, rozměr ve výřezu 9 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
Augustin Ságner
Milenci
Id: 81206
pastel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč