Aukce XXXIX./2017
Josef Lehoučka
Surrealistický motiv
Id: 86018
olej/dřevěná deska, rozměr 21,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, autorsky olištováno kovovým rámečkem, PO
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč
Eduard Febvre
Podzimní krajina
Id: 85906
olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, signováno vlevo dole, datováno 1920, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč
Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 84201
párové cínové talíře, průměr každého cca 40 cm, mírně odřený povrch, doba vzniku kolem 1900, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč
Jan Novopacký
U alpského jezera
Id: 84502
olej/karton, rozměr 22 x 32 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s balónem
Id: 84305
barevná zinkografie, rozměr ve výřezu 21 x 18 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 000 Kč
Karel Liebscher
Daleký pohled
Id: 86011
olej/plátno, nesignováno, rozměr 47,5 x 66 cm, v minulosti pravděpodobně restaurováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení originality Boženou Liebscherovou, PO, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
11 000 Kč
Josef Štolovský
Na chmelu
Id: 84603
olej/plátno/karton, rozměr 39 x 64 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
Roman Havelka
Podzimní nálada
Id: 85404
tempera/papír, rozměr ve výřezu 10 x 15 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 500 Kč
Edvard Grieg
Id: 86501
bromostříbrná fotografie hudebního skladatele Edvarda Griega s vlastnoručním podpisem, rozměr ve výřezu 29 x 19 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 500 Kč
Jaroslav Jeřábek
Muzikanti
Id: 81801
olej/plátno, rozměr 58 x 98 cm, signováno vlevo dole, datováno 1977, kvalitně rámováno (fa Brůžek), původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Milan Med
Baletky
Id: 83401
olej/sololit, rozměr 40 x 80 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, datováno 97, novodobě rámováno, drobné oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Eugen Nevan
Bárka v přístavu
Id: 83701
olej/sololit, rozměr 16 x 22 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, pravost potvrzena synem autora, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč
Pablo Picasso
Hlava
Id: 84705
litografie/papír, velikost tisku 62 x 47,5 cm, značeno vlevo nahoře, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč
Franz Thiele
Lávka přes potok
Id: 84902
olej/plátno, rozměr 60 x 83 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč
Ferdinand Kotvald
Les
Id: 84915
olej/plátno, rozměr 61 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 000 Kč