Aukce XXXIX./2017
Adam
Id: 82602
reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 22,5 cm, na zadní straně vytlačena signatura, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Jaroslav Panuška
Řeka
Id: 85514
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Josef Procházka
Setkání u rybníka
Id: 86102
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Polibek múzy
Id: 82603
reliéf, cín/zlato, rozměr 34 x 34 cm, na zadní straně odlita signatura, na povrchu drobné oděrky
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
34 000 Kč
Marťanský dopoledník - Arabella
Id: 85102
kombinovaná technika/akvarel/papír, velikost listu 24,5 x 17 cm, na zadní straně potvrzení Emy Bornové o pravosti díla, datováno 18.7.2016, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
34 000 Kč
Tango
Id: 86029
fotografie, rozměr ve výřezu 36,2 x 28,5 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč
Antonín Hudeček
Pivoňky
Id: 83202
olej/karton, rozměr 43,5 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Otakar Číla
Tetřívci v mlze
Id: 83301
olej/karton, rozměr 56 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1931, zničený rám, obraz v původním stavu, doporučeno čistit, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Nejlepší číslo cirkusu Medrano
Id: 83802
litografie/papír, velikost tisku 43 x 54 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, uprostřed dole věnování, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Choreographer
Id: 86030
fotografie, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,3 cm, signováno vlevo dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Kejklíři přijíždějí do Istambulu
Id: 82901
litografie/ruční papír, velikost listu 50 x 61,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 9/67, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Vincenc Beneš
Michovka u Malé Skály
Id: 85517
olej/plátno, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, vzácně se vyskytující malba z raného období roku 1923, plátno na dvou místech lehce vytlačené, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
30 000 Kč
Karel Hodr
Bretaňské pobřeží
Id: 84309
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, v horní části malby drobná poškození, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč
Vilém Kreibich
Říční údolí
Id: 85518
olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vlevo dole, datováno 09, obraz v minulosti restaurován, rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Karel Hodr
Čertovka na podzim
Id: 81301
olej/plátno/karton, rozměr 32 x 63 cm, signováno vpravo dole, poškozený autorský rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč