Čas na serveru 21:47:56

Aukce XXXIX./2017

Olbram Zoubek - Adam

Adam

Id: 82602

reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 22,5 cm, na zadní straně vytlačena signatura, původní stav

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Jaroslav Panuška - Řeka

Jaroslav Panuška
Řeka

Id: 85514

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Josef Procházka - Setkání u rybníka

Josef Procházka
Setkání u rybníka

Id: 86102

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Olbram Zoubek - Polibek múzy

Polibek múzy

Id: 82603

reliéf, cín/zlato, rozměr 34 x 34 cm, na zadní straně odlita signatura, na povrchu drobné oděrky

Vyvolávací cena:
6 000

34 000

Detail

Adolf Born - Marťanský dopoledník - Arabella

Marťanský dopoledník - Arabella

Id: 85102

kombinovaná technika/akvarel/papír, velikost listu 24,5 x 17 cm, na zadní straně potvrzení Emy Bornové o pravosti díla, datováno 18.7.2016, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
15 000

34 000

Detail

Jan Saudek - Tango

Tango

Id: 86029

fotografie, rozměr ve výřezu 36,2 x 28,5 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Antonín Hudeček - Pivoňky

Antonín Hudeček
Pivoňky

Id: 83202

olej/karton, rozměr 43,5 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Otakar Číla - Tetřívci v mlze

Otakar Číla
Tetřívci v mlze

Id: 83301

olej/karton, rozměr 56 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1931, zničený rám, obraz v původním stavu, doporučeno čistit, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Adolf Born - Nejlepší číslo cirkusu Medrano

Nejlepší číslo cirkusu Medrano

Id: 83802

litografie/papír, velikost tisku 43 x 54 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, uprostřed dole věnování, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Jan Saudek - Choreographer

Choreographer

Id: 86030

fotografie, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,3 cm, signováno vlevo dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Adolf Born - Kejklíři přijíždějí do Istambulu

Kejklíři přijíždějí do Istambulu

Id: 82901

litografie/ruční papír, velikost listu 50 x 61,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 9/67, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Vincenc Beneš - Michovka u Malé Skály

Vincenc Beneš
Michovka u Malé Skály

Id: 85517

olej/plátno, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, vzácně se vyskytující malba z raného období roku 1923, plátno na dvou místech lehce vytlačené, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
17 000

30 000

Detail

Karel Hodr - Bretaňské pobřeží

Karel Hodr
Bretaňské pobřeží

Id: 84309

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, v horní části malby drobná poškození, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Vilém  Kreibich - Říční údolí

Vilém Kreibich
Říční údolí

Id: 85518

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vlevo dole, datováno 09, obraz v minulosti restaurován, rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Karel Hodr - Čertovka na podzim

Karel Hodr
Čertovka na podzim

Id: 81301

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 63 cm, signováno vpravo dole, poškozený autorský rám

Vyvolávací cena:

26 000

Detail