Čas na serveru 03:12:36

Aukce XXXIX./2017

Antonín Brunner - Japonky v automobilu

Antonín Brunner
Japonky v automobilu

Id: 82306

kombinovaná technika/papír/karton, pravděpodobně se jedná o návrh plakátu, velikost malby 36,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Oskar Seifarth - Hrající si děti

Oskar Seifarth
Hrající si děti

Id: 84301

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Šára - Konvolut tří kusů

Václav Šára
Konvolut tří kusů

Id: 82312

pastel/papír, rozměry 42,5 x 58 cm, 33 x 45 cm, 41,5 x 56 cm, signováno vše vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámech, lehce zašpiněno pod sklem

Vyvolávací cena:
1 200

1 900

Detail

Maria Gianni - Neapol

Maria Gianni
Neapol

Id: 81203

tempera/papír, rozměr 12 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Božena Hliněnská-Kuhnová - Havárie

Božena Hliněnská-Kuhnová
Havárie

Id: 82204

olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 800

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Kytice

Jaroslav Veris (Zamazal)
Kytice

Id: 82310

olej/karton, rozměr 44 x 33 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Jan Rambousek - Horská vesnička

Jan Rambousek
Horská vesnička

Id: 83602

akvarel/papír, velikost listu 20 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1953, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Rudolf Guba - Kolonie Alexandrovka

Rudolf Guba
Kolonie Alexandrovka

Id: 82201

olej/karton, rozměr 34 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1916, poškozený rám, lehce poškozená malba, praskliny v kartonu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Karel Jílek - Lesní interier

Karel Jílek
Lesní interier

Id: 79804

olej/karton, rozměr 33 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Španiel - Studie

Otakar Španiel
Studie

Id: 83604

uhel/tužka/papír, rozměr 34,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Lev Šimák - U rybníka

Lev Šimák
U rybníka

Id: 84801

kombinovaná technika/papír, rozměr 33,5 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 32, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Karas - Cesta u řeky

Karel Karas
Cesta u řeky

Id: 85202

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Karas - Kytice

Karel Karas
Kytice

Id: 85203

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Zátiší se žehličkou

Neznačeno
Zátiší se žehličkou

Id: 86406

olej/plátno, rozměr 50 x 58 cm, obraz v původním stavu, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín  Augusta - Krajina

Antonín Augusta
Krajina

Id: 83805

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, v minulosti opravováno, obraz v horším stavu, zničený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail