Aukce XXXIX./2017
Antonín Brunner
Japonky v automobilu
Id: 82306
kombinovaná technika/papír/karton, pravděpodobně se jedná o návrh plakátu, velikost malby 36,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 000 Kč
Oskar Seifarth
Hrající si děti
Id: 84301
kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Václav Šára
Konvolut tří kusů
Id: 82312
pastel/papír, rozměry 42,5 x 58 cm, 33 x 45 cm, 41,5 x 56 cm, signováno vše vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámech, lehce zašpiněno pod sklem
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 900 Kč
Maria Gianni
Neapol
Id: 81203
tempera/papír, rozměr 12 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Božena Hliněnská-Kuhnová
Havárie
Id: 82204
olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 800 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Kytice
Id: 82310
olej/karton, rozměr 44 x 33 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Jan Rambousek
Horská vesnička
Id: 83602
akvarel/papír, velikost listu 20 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1953, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Rudolf Guba
Kolonie Alexandrovka
Id: 82201
olej/karton, rozměr 34 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1916, poškozený rám, lehce poškozená malba, praskliny v kartonu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Karel Jílek
Lesní interier
Id: 79804
olej/karton, rozměr 33 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Otakar Španiel
Studie
Id: 83604
uhel/tužka/papír, rozměr 34,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Lev Šimák
U rybníka
Id: 84801
kombinovaná technika/papír, rozměr 33,5 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 32, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč
Karel Karas
Cesta u řeky
Id: 85202
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Karel Karas
Kytice
Id: 85203
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Neznačeno
Zátiší se žehličkou
Id: 86406
olej/plátno, rozměr 50 x 58 cm, obraz v původním stavu, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Antonín Augusta
Krajina
Id: 83805
olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, v minulosti opravováno, obraz v horším stavu, zničený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč