Aukce XXXIX./2017
Bohumil Čadek
Na kraji lesa
Id: 82001
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč
Anna Roškotová
Interier kostela
Id: 82206
kombinovaná technika/papír, rozměr 43 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 300 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Linky
Id: 82318
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30,8 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč
František Schenk
Konvolut dvou kusů
Id: 85502
Květinová zátiší, olej/karton, 1) rozměr ve výřezu 22 x 16,5 cm, signováno vpravo dole; 2) rozměr ve výřezu 22,5 x 17 cm, signováno vlevo dole, vše paspartováno, zaskleno,oděrky na rámech
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 300 Kč
Ladislav Šaloun
Chaloupka
Id: 84512
pastel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 21,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 300 Kč
Václav Sivko
Strom času
Id: 86013
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole 3/100, paspartováno, volně loženo, PO
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Ludmila Jiřincová
Hradec Králové
Id: 84602
litografie/papír, velikost tisku 27,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Na poli
Id: 84908
olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Imprese na říčce
Id: 84505
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Karel Šimůnek
Rytíř
Id: 84513
kresba/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč
Adolf Menzel
Společnost
Id: 83608
lept/papír, rozměr ve výřezu 30 x 20,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Miroslav Jirsa
Peříčko
Id: 85507
fotografie, rozměr ve výřezu 29 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Karel Vysušil
Postavy a jezdci
Id: 86014
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 32 cm, signováno a datováno uprostřed dole, č. 3/100, paspartováno, volně loženo, PO
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Karel Šustek
Rozkvetlý pohled
Id: 81207
olej/plátno, rozměr 44 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1952, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč
Neznačeno
Chalupy v zimě
Id: 85516
olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč