Čas na serveru 00:43:23

Aukce XXXIX./2017

Bohumil Čadek - Na kraji lesa

Bohumil Čadek
Na kraji lesa

Id: 82001

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

1 300

Detail

Anna Roškotová - Interier kostela

Anna Roškotová
Interier kostela

Id: 82206

kombinovaná technika/papír, rozměr 43 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 300

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Linky

Jaroslav Veris (Zamazal)
Linky

Id: 82318

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30,8 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 300

Detail

František Schenk - Konvolut dvou kusů

František Schenk
Konvolut dvou kusů

Id: 85502

Květinová zátiší, olej/karton, 1) rozměr ve výřezu 22 x 16,5 cm, signováno vpravo dole; 2) rozměr ve výřezu 22,5 x 17 cm, signováno vlevo dole, vše paspartováno, zaskleno,oděrky na rámech

Vyvolávací cena:
900

1 300

Detail

Ladislav Šaloun - Chaloupka

Ladislav Šaloun
Chaloupka

Id: 84512

pastel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 21,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
900

1 300

Detail

Václav Sivko - Strom času

Václav Sivko
Strom času

Id: 86013

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole 3/100, paspartováno, volně loženo, PO

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Ludmila Jiřincová - Hradec Králové

Ludmila Jiřincová
Hradec Králové

Id: 84602

litografie/papír, velikost tisku 27,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

  Autor neurčen - Na poli

Na poli

Id: 84908

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

  Autor neurčen - Imprese na říčce

Imprese na říčce

Id: 84505

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

Karel Šimůnek - Rytíř

Karel Šimůnek
Rytíř

Id: 84513

kresba/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

Detail

Adolf Menzel - Společnost

Adolf Menzel
Společnost

Id: 83608

lept/papír, rozměr ve výřezu 30 x 20,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

Detail

Miroslav Jirsa - Peříčko

Miroslav Jirsa
Peříčko

Id: 85507

fotografie, rozměr ve výřezu 29 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Vysušil - Postavy a jezdci

Karel Vysušil
Postavy a jezdci

Id: 86014

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 32 cm, signováno a datováno uprostřed dole, č. 3/100, paspartováno, volně loženo, PO

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Šustek - Rozkvetlý pohled

Karel Šustek
Rozkvetlý pohled

Id: 81207

olej/plátno, rozměr 44 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1952, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

900

Detail

  Neznačeno - Chalupy v zimě

Neznačeno
Chalupy v zimě

Id: 85516

olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
800

900

Detail