Aukce XXXIX./2017
Saša Zahradník
U zrcadla II.
Id: 81802
bronzový reliéf, velikost reliéfu 30 x 28 cm, rozměr celkový 40 x 40 cm, signováno monogramem vlevo dole, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
Jaroslav(Jaro) Svoboda
Podzimní park
Id: 86409
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, odřeniny na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 600 Kč
Jan Spáčil
Praha
Id: 84917
olej/plátno/karton, rozměr 34 x 48 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, lehce poškozená malba
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 500 Kč
Stanislav Feikl
Pražské zákoutí
Id: 85503
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 26 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Jiří Hudeček
V dešti
Id: 84508
olej/karton, rozměr 32 x 38 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, volné v rámu, doba vzniku 60. léta 20. století, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč
František Kupka
Návrh ilustrace
Id: 84514
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 22 cm, signováno v tisku vpravo dole, oboustranná práce, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč
Emanuel Famíra
Stodoly v zimě
Id: 84703
olej/plátno/karton, rozměr 26,5 x 56,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 000 Kč
Jan Kutálek
Afričanka
Id: 85301
kachel/pálená hlína/glazováno, rozměr celého objektu 41,5 x 31 cm, signováno uprostřed dole, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
Josef Urbánek
V zahradě
Id: 86402
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole i vlevo dole, datováno, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
Jaroslav Poš
Odhalená
Id: 82313
olej/plátno/karton, rozměr 38 x 43 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 900 Kč
Luděk Marold
Lekníny
Id: 83204
litografie/papír, rozměr tisku 42,5 x 31,8 cm, značeno v tisku, popsáno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, lehce poškozený rám, v minulosti v půlce přeloženo
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 900 Kč
František Muzika
Abstraktní žena
Id: 84701
kolorovaný dřevoryt/papír, velikost tisku 18,8 x 11,7 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, vlevo dole 80/300, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč
Pablo Picasso
60. výročí grafické práce
Id: 82807
litografie/papír, rozměr 73,5 x 51,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole datováno 28.6.66, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 800 Kč
Karel Javůrek
Dvě postavy
Id: 83203
olej/karton, rozměr 26,5 x 13,5 cm, vpravo dole monogram, vlevo dole značka, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 800 Kč
Václav Kozák
Zamrzlá Vltava
Id: 82314
olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, drobně odlouplnutá barva na malbě
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 700 Kč