Čas na serveru 12:51:01

Aukce XXXIX./2017

Saša Zahradník - U zrcadla II.

Saša Zahradník
U zrcadla II.

Id: 81802

bronzový reliéf, velikost reliéfu 30 x 28 cm, rozměr celkový 40 x 40 cm, signováno monogramem vlevo dole, zcela původní stav

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jaroslav(Jaro) Svoboda - Podzimní park

Jaroslav(Jaro) Svoboda
Podzimní park

Id: 86409

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, odřeniny na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jan Spáčil - Praha

Jan Spáčil
Praha

Id: 84917

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 48 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, lehce poškozená malba

Vyvolávací cena:

Detail

Stanislav Feikl - Pražské zákoutí

Stanislav Feikl
Pražské zákoutí

Id: 85503

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 26 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Hudeček - V dešti

Jiří Hudeček
V dešti

Id: 84508

olej/karton, rozměr 32 x 38 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, volné v rámu, doba vzniku 60. léta 20. století, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

František Kupka - Návrh ilustrace

František Kupka
Návrh ilustrace

Id: 84514

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 22 cm, signováno v tisku vpravo dole, oboustranná práce, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Emanuel Famíra - Stodoly v zimě

Emanuel Famíra
Stodoly v zimě

Id: 84703

olej/plátno/karton, rozměr 26,5 x 56,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kutálek - Afričanka

Jan Kutálek
Afričanka

Id: 85301

kachel/pálená hlína/glazováno, rozměr celého objektu 41,5 x 31 cm, signováno uprostřed dole, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Urbánek - V zahradě

Josef Urbánek
V zahradě

Id: 86402

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole i vlevo dole, datováno, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Poš - Odhalená

Jaroslav Poš
Odhalená

Id: 82313

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 43 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Luděk Marold - Lekníny

Luděk Marold
Lekníny

Id: 83204

litografie/papír, rozměr tisku 42,5 x 31,8 cm, značeno v tisku, popsáno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, lehce poškozený rám, v minulosti v půlce přeloženo

Vyvolávací cena:
1 800

3 900

Detail

František Muzika - Abstraktní žena

František Muzika
Abstraktní žena

Id: 84701

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost tisku 18,8 x 11,7 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, vlevo dole 80/300, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Pablo Picasso - 60. výročí grafické práce

Pablo Picasso
60. výročí grafické práce

Id: 82807

litografie/papír, rozměr 73,5 x 51,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole datováno 28.6.66, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Karel Javůrek - Dvě postavy

Karel Javůrek
Dvě postavy

Id: 83203

olej/karton, rozměr 26,5 x 13,5 cm, vpravo dole monogram, vlevo dole značka, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Václav  Kozák - Zamrzlá Vltava

Václav Kozák
Zamrzlá Vltava

Id: 82314

olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, drobně odlouplnutá barva na malbě

Vyvolávací cena:
800

3 700

Detail