Aukce XXXIX./2017
František Tichý
Břichomluvec
Id: 86027
litografie, velikost tisku 43,5 x 31,5 cm, signováno uprostřed dole, vpravo dole věnování, jedna z Tichého nejvýznamnějších prací, paspartováno, volně loženo, vše v původním stavu, PO
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 63
Josef Písecký (Liška)
Z Chorvatska
Id: 86701
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1923, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 65
Josef Procházka
Krajina od Sedlčan
Id: 86103
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 52
Kamil Lhoták
Mořské pobřeží
Id: 86026
Kamil Lhoták, Vladimír Fuka, Karel Souček, olej/sololit, rozměr 60 x 81 cm, nesignováno, oděrky na rámu, přiloženo posouzení a potvrzení autenticity PhDr. Jaromíra Zeminy a PhDr. Tomáše Vlčka, PO
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
64 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Zátoka Robinsonova
Id: 85519
olej/plátno/karton, rozměr plátna 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 67
Josef Vyleťal
Symbiózy
Id: 82302
kombinovaná technika/papír, rozměr 36,5 x 36,5 cm, signováno uprostřed dole, na levé straně lehce poškozený papír, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 76
Vladimír Komárek
Trumpeta
Id: 85001
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno uprostřed dole, autorské rámování, zcela původní stav, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
60 000 Kč
Trojice
Id: 82601
reliéf, cín/zlato, rozměr 34,5 x 34,5 cm, na zadní straně odlita signatura, původní stav
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
51 000 Kč
Andy Warhol
Pepsi - Cola
Id: 86703
serigrafie/ruční papír, velikost listu 57,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 18/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 52
Miloslav Holý
Vesnice v údolí
Id: 84604
olej/karton, rozměr 44 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav, vystaveno v Umělecké besedě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 53
Zdeněk Burian
Lov na ussurijského tygra
Id: 86001
tempera/papír, rozměr ve výřezu 31 x 26 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
43 000 Kč
Zdeněk Burian
Přízrak létající hlavy
Id: 86003
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 43 x 28 cm, signováno vpravo dole, popis, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč
Andy Warhol
Alžběta
Id: 83901
serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 61
František Daněk - Sedláček
Před stavením
Id: 86104
olej/plátno, rozměr 58 x 69 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
42 000 Kč
Ferdinand Engelmüller
Povodeň
Id: 84101
pastel/lepenka, rozměr 43 x 51,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1904, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
37 500 Kč