Čas na serveru 18:55:09

Aukce XXXIX./2017

František  Tichý - Břichomluvec

František Tichý
Břichomluvec

Id: 86027

litografie, velikost tisku 43,5 x 31,5 cm, signováno uprostřed dole, vpravo dole věnování, jedna z Tichého nejvýznamnějších prací, paspartováno, volně loženo, vše v původním stavu, PO

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Příhozy: 63

Josef Písecký (Liška) - Z Chorvatska

Josef Písecký (Liška)
Z Chorvatska

Id: 86701

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1923, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Příhozy: 65

Josef Procházka - Krajina od Sedlčan

Josef Procházka
Krajina od Sedlčan

Id: 86103

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 52

Kamil Lhoták - Mořské pobřeží

Kamil Lhoták
Mořské pobřeží

Id: 86026

Kamil Lhoták, Vladimír Fuka, Karel Souček, olej/sololit, rozměr 60 x 81 cm, nesignováno, oděrky na rámu, přiloženo posouzení a potvrzení autenticity PhDr. Jaromíra Zeminy a PhDr. Tomáše Vlčka, PO

Vyvolávací cena:
20 000

64 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Zátoka Robinsonova

Josef Písecký (Liška)
Zátoka Robinsonova

Id: 85519

olej/plátno/karton, rozměr plátna 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 67

Josef Vyleťal - Symbiózy

Josef Vyleťal
Symbiózy

Id: 82302

kombinovaná technika/papír, rozměr 36,5 x 36,5 cm, signováno uprostřed dole, na levé straně lehce poškozený papír, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 76

Vladimír Komárek - Trumpeta

Vladimír Komárek
Trumpeta

Id: 85001

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno uprostřed dole, autorské rámování, zcela původní stav, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:
11 000

60 000

Detail

Olbram Zoubek - Trojice

Trojice

Id: 82601

reliéf, cín/zlato, rozměr 34,5 x 34,5 cm, na zadní straně odlita signatura, původní stav

Vyvolávací cena:
6 000

51 000

Detail

Andy Warhol - Pepsi - Cola

Andy Warhol
Pepsi - Cola

Id: 86703

serigrafie/ruční papír, velikost listu 57,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 18/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 52

Miloslav  Holý - Vesnice v údolí

Miloslav Holý
Vesnice v údolí

Id: 84604

olej/karton, rozměr 44 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav, vystaveno v Umělecké besedě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

44 000

Detail

Příhozy: 53

Zdeněk Burian - Lov na ussurijského tygra

Zdeněk Burian
Lov na ussurijského tygra

Id: 86001

tempera/papír, rozměr ve výřezu 31 x 26 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:
7 000

43 000

Detail

Zdeněk Burian - Přízrak létající hlavy

Zdeněk Burian
Přízrak létající hlavy

Id: 86003

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 43 x 28 cm, signováno vpravo dole, popis, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Andy Warhol - Alžběta

Andy Warhol
Alžběta

Id: 83901

serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 61

František Daněk - Sedláček - Před stavením

František Daněk - Sedláček
Před stavením

Id: 86104

olej/plátno, rozměr 58 x 69 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Ferdinand Engelmüller - Povodeň

Ferdinand Engelmüller
Povodeň

Id: 84101

pastel/lepenka, rozměr 43 x 51,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1904, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

37 500

Detail