Aukce XXXIX./2017
Jaroslav Paur
Krajina
Id: 85401
olej/karton, rozměr ve výřezu 23 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, přetřený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 300 Kč
Zdeněk Glückselig
Staropražské zákoutí
Id: 78601
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 200 Kč
František Muzika
Larva
Id: 85403
linoryt/papír, velikost tisku 19 x 8 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Výstavní plakát
Id: 86410
litografie/papír, rozměr 70 x 44,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole vlastní rukou, č. 131/200, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Mark Chagall
Krajina
Id: 82802
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 19 cm, nesignováno, na zadní straně popis, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 000 Kč
Josef Konečný
Konvolut dvou kusů
Id: 84905
olej/plátno, rozměry 64 x 74 cm a 65,5 x 70 cm, signováno vpravo dole a vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Antonín Augusta
Zimní červánky
Id: 83201
olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 700 Kč
Bohumír Dvorský
Na jaře
Id: 82205
olej/karton, rozměr ve výřezu 15 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč
Jiří Vavřina
Král Žalud
Id: 84303
olej/sololit, rozměr 24,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč
Jan Slavíček
Karnak
Id: 83605
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 21,5 cm, singováno, datováno a popsáno vlevo dole, věnování vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Karel Karas
Říční rameno
Id: 85201
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Zdeňka Burghauserová
Tváře
Id: 82207
olej/plátno, rozměr 52 x 48,5 cm, signováno na zadní straně, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč
František Škrabánek
Přichází jaro
Id: 84914
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 38 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 300 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 85504
Krojované postavy, olej/plátno/karton, rozměr každého 27,7 x 24,5 cm, signováno vždy vpravo dole F. Verich, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
Kachničky
Id: 82301
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole F. Liebl, krakelované plátno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč