Čas na serveru 00:07:58

Aukce XXXIX./2017

Jaroslav Paur - Krajina

Jaroslav Paur
Krajina

Id: 85401

olej/karton, rozměr ve výřezu 23 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, přetřený rám

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail

Zdeněk Glückselig - Staropražské zákoutí

Zdeněk Glückselig
Staropražské zákoutí

Id: 78601

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
800

3 200

Detail

František Muzika - Larva

František Muzika
Larva

Id: 85403

linoryt/papír, velikost tisku 19 x 8 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Ota Janeček - Výstavní plakát

Výstavní plakát

Id: 86410

litografie/papír, rozměr 70 x 44,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole vlastní rukou, č. 131/200, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Mark Chagall - Krajina

Mark Chagall
Krajina

Id: 82802

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 19 cm, nesignováno, na zadní straně popis, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Josef Konečný - Konvolut dvou kusů

Josef Konečný
Konvolut dvou kusů

Id: 84905

olej/plátno, rozměry 64 x 74 cm a 65,5 x 70 cm, signováno vpravo dole a vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín  Augusta - Zimní červánky

Antonín Augusta
Zimní červánky

Id: 83201

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 700

Detail

Bohumír Dvorský - Na jaře

Bohumír Dvorský
Na jaře

Id: 82205

olej/karton, rozměr ve výřezu 15 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

Jiří  Vavřina - Král Žalud

Jiří Vavřina
Král Žalud

Id: 84303

olej/sololit, rozměr 24,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

Jan Slavíček - Karnak

Jan Slavíček
Karnak

Id: 83605

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 21,5 cm, singováno, datováno a popsáno vlevo dole, věnování vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Karas - Říční rameno

Karel Karas
Říční rameno

Id: 85201

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeňka Burghauserová - Tváře

Zdeňka Burghauserová
Tváře

Id: 82207

olej/plátno, rozměr 52 x 48,5 cm, signováno na zadní straně, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

František Škrabánek - Přichází jaro

František Škrabánek
Přichází jaro

Id: 84914

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 38 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 300

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 85504

Krojované postavy, olej/plátno/karton, rozměr každého 27,7 x 24,5 cm, signováno vždy vpravo dole F. Verich, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

  Autor neurčen - Kachničky

Kachničky

Id: 82301

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole F. Liebl, krakelované plátno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail