Čas na serveru 15:23:42

Aukce XXXIX./2017

Oldřich Karel - Kunětická hora

Oldřich Karel
Kunětická hora

Id: 84510

olej/překližka, rozměr 40 x 44 cm, nesignováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
900

900

Detail

Josef Rektor - Na procházce

Josef Rektor
Na procházce

Id: 82202

olej/karton, rozměr 25,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, na zadní straně autorská razítka, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Robert Hliněnský - Pod červeným kopcem

Robert Hliněnský
Pod červeným kopcem

Id: 82203

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

František Gross - Plynárna

František Gross
Plynárna

Id: 83001

kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis a č. 1/1, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

800

Detail

Studio Bratři v triku - Zrada Jánošíka

Studio Bratři v triku
Zrada Jánošíka

Id: 82315

malba pro animaci, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, vlevo dole Bratři v triku, vpravo dole Kadera 80, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Jan Rambousek - Stromy

Jan Rambousek
Stromy

Id: 86504

akvarel/papír, rozměr 47,5 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1945, zaskleno, malba lehce poškozena hnědými tečkami, odřený rám

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

Jóža Nesázal - Portrét krojované dívky

Jóža Nesázal
Portrét krojované dívky

Id: 79807

akvarel/papír, velikost listu 26 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

  Autor neurčen - Pod útesem

Pod útesem

Id: 81208

akvarel/papír, rozměr 22,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Adolf Körber - Álin dort

Adolf Körber
Álin dort

Id: 84511

tempera/papír, rozměr 41 x 50 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
400

500

Detail

Cyril Bouda - Prémie bibliofilů 1961

Cyril Bouda
Prémie bibliofilů 1961

Id: 82308

litografie/papír, velikost tisku 28,5 x 20 cm, okraje listu lokálně pomačkány, původní stav, volně loženo

Vyvolávací cena:
300

300

Detail