Aukce XXXIX./2017
Oldřich Karel
Kunětická hora
Id: 84510
olej/překližka, rozměr 40 x 44 cm, nesignováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
Josef Rektor
Na procházce
Id: 82202
olej/karton, rozměr 25,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, na zadní straně autorská razítka, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Robert Hliněnský
Pod červeným kopcem
Id: 82203
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
František Gross
Plynárna
Id: 83001
kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis a č. 1/1, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
800 Kč
Studio Bratři v triku
Zrada Jánošíka
Id: 82315
malba pro animaci, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, vlevo dole Bratři v triku, vpravo dole Kadera 80, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Jan Rambousek
Stromy
Id: 86504
akvarel/papír, rozměr 47,5 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1945, zaskleno, malba lehce poškozena hnědými tečkami, odřený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč
Jóža Nesázal
Portrét krojované dívky
Id: 79807
akvarel/papír, velikost listu 26 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
Pod útesem
Id: 81208
akvarel/papír, rozměr 22,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
Adolf Körber
Álin dort
Id: 84511
tempera/papír, rozměr 41 x 50 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
400 Kč
500 Kč
Cyril Bouda
Prémie bibliofilů 1961
Id: 82308
litografie/papír, velikost tisku 28,5 x 20 cm, okraje listu lokálně pomačkány, původní stav, volně loženo
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč