Aukce XXXIX./2017
Josef Istler
Čistá
Id: 83903
řídký olej/karton, rozměr 48,5 x 64 cm, signováno vpravo dole, popis, datace, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno s PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 000 Kč
Zdeněk Burian
Major
Id: 86004
kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 000 Kč
Antonín Bukolský
Dívka s květinou
Id: 86404
olej/plátno, rozměr 65 x 70 cm, sigováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 000 Kč
Otakar Průcha
V podzámčí
Id: 86605
olej/pláltno, rozměr 60 x 76 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce poškozená malba
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 800 Kč
Ležící akt
Id: 78104
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 700 Kč
František Muzika
Koráb
Id: 82804
barevná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 600 Kč
Josef Peters
Na pohovce
Id: 86603
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 38 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 600 Kč
Studio Bratři v triku
Křemílek a Vochomůrka
Id: 82317
malba pro animaci, rozměr ve výřezu 16 x 22 cm, vlevo dole Bratři v triku, vpravo dole Kadera 80, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 500 Kč
Muž v klobouku
Id: 84906
olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, poškozený rám, volné v rámu, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 500 Kč
Jaroslav Ronek
Přístav
Id: 85520
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 500 Kč
Zdeněk Burian
U zbořeniště
Id: 86005
kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč
Salomon Zorn
Dřevěný most
Id: 84911
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 38 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální poškození malby
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 100 Kč
Tůňka v lese
Id: 84506
kresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, signováno monogramem AB uprostřed dole, doba vzniku kolem 1840, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 100 Kč
Otakar Štáfl
Kriváň
Id: 81902
olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 001 Kč
Pablo Picasso
Matka s dítětem
Id: 83703
litografie/ruční papír, velikost tisku 29,5 x 21 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole 16/250, značený papír, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 000 Kč