Čas na serveru 19:33:57

Aukce XXXIX./2017

Josef  Istler - Čistá

Josef Istler
Čistá

Id: 83903

řídký olej/karton, rozměr 48,5 x 64 cm, signováno vpravo dole, popis, datace, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno s PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Zdeněk Burian - Major

Zdeněk Burian
Major

Id: 86004

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Antonín Bukolský - Dívka s květinou

Antonín Bukolský
Dívka s květinou

Id: 86404

olej/plátno, rozměr 65 x 70 cm, sigováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Otakar Průcha - V podzámčí

Otakar Průcha
V podzámčí

Id: 86605

olej/pláltno, rozměr 60 x 76 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce poškozená malba

Vyvolávací cena:

7 800

Detail

Václav Špála - Ležící akt

Ležící akt

Id: 78104

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 700

Detail

František Muzika - Koráb

František Muzika
Koráb

Id: 82804

barevná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 600

Detail

Josef Peters - Na pohovce

Josef Peters
Na pohovce

Id: 86603

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 38 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 600

Detail

Studio Bratři v triku - Křemílek a Vochomůrka

Studio Bratři v triku
Křemílek a Vochomůrka

Id: 82317

malba pro animaci, rozměr ve výřezu 16 x 22 cm, vlevo dole Bratři v triku, vpravo dole Kadera 80, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

  Autor neurčen - Muž v klobouku

Muž v klobouku

Id: 84906

olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, poškozený rám, volné v rámu, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:
1 200

7 500

Detail

Jaroslav Ronek - Přístav

Jaroslav Ronek
Přístav

Id: 85520

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Zdeněk Burian - U zbořeniště

Zdeněk Burian
U zbořeniště

Id: 86005

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Salomon Zorn - Dřevěný most

Salomon Zorn
Dřevěný most

Id: 84911

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 38 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální poškození malby

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

  Autor neurčen - Tůňka v lese

Tůňka v lese

Id: 84506

kresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, signováno monogramem AB uprostřed dole, doba vzniku kolem 1840, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Otakar Štáfl - Kriváň

Otakar Štáfl
Kriváň

Id: 81902

olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 001

Detail

Pablo Picasso - Matka s dítětem

Pablo Picasso
Matka s dítětem

Id: 83703

litografie/ruční papír, velikost tisku 29,5 x 21 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole 16/250, značený papír, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

7 000

Detail