Čas na serveru 06:29:12

Aukce XXXIX./2017

Andrej Bělocvětov - Milenci

Andrej Bělocvětov
Milenci

Id: 84903

kresba tuší/papír, velikost listu 63 x 45 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 66, papír poškozen hnědými tečkami, lokálně pomačkán, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Albert Kollmann - Kytice

Albert Kollmann
Kytice

Id: 84909

olej/dřevo, rozměr oválu 38 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, lokálně poškozeno, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Philipp Hieronymus Brinckmann - U potoka

Philipp Hieronymus Brinckmann
U potoka

Id: 82305

rudka/ruční papír, velikost kresby 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, popis, posunutý list, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Vladimír Komárek - Zátiší

Vladimír Komárek
Zátiší

Id: 83606

tužka/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Wilhelmine Auguste  Reichelt - Chaloupky na skále

Wilhelmine Auguste Reichelt
Chaloupky na skále

Id: 84918

olej/plátno, rozměr 39 x 27 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef Fiala - Portrét dívky

Josef Fiala
Portrét dívky

Id: 85903

olej/plátno, rozměr 66 x 56 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Fjodor Ivanovič  Melnikov - Děti s nůší

Fjodor Ivanovič Melnikov
Děti s nůší

Id: 86408

olej/plátno, rozměr 40 x 45 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, plátno nataženo na novém rámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 600

Detail

Jaroslav Čermák - Studie

Jaroslav Čermák
Studie

Id: 86502

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13 x 22 cm, signováno monogramem vlevo dole, na ploše popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef Čapek - Knižní obálky Josefa Čapka

Josef Čapek
Knižní obálky Josefa Čapka

Id: 80001

16 ks návrhů na knižní obálky, velikost sešitu 32 x 23 cm, vydání z roku 1934, řada druhá, č. 1, stav odpovídá stáří

Vyvolávací cena:

Detail

Pablo Picasso - Dáma s náhrdelníkem

Pablo Picasso
Dáma s náhrdelníkem

Id: 82805

barevná litografie/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 57 x 47 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František X. Diblík - Neapol

František X. Diblík
Neapol

Id: 82311

olej/karton, rozměr 32 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, popis, datováno 1924, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

Detail

Rajko Tomič - Z Jadranu

Rajko Tomič
Z Jadranu

Id: 85506

olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Fritz Raida - Zlaté klasy

Fritz Raida
Zlaté klasy

Id: 85905

olej/karton, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky na malbě, původní stav, autor uveden v knize Mladí lvi v kleci

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Muž

Muž

Id: 83902

reliéf/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Pravoslav Kotík - Abstraktní krajina

Pravoslav Kotík
Abstraktní krajina

Id: 84307

pastel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno v Brně v roce 2008 viz katalog, který je k obrazu přiložen

Vyvolávací cena:

3 300

Detail