Aukce XXXIX./2017
Andrej Bělocvětov
Milenci
Id: 84903
kresba tuší/papír, velikost listu 63 x 45 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 66, papír poškozen hnědými tečkami, lokálně pomačkán, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč
Albert Kollmann
Kytice
Id: 84909
olej/dřevo, rozměr oválu 38 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, lokálně poškozeno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč
Philipp Hieronymus Brinckmann
U potoka
Id: 82305
rudka/ruční papír, velikost kresby 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, popis, posunutý list, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 600 Kč
Vladimír Komárek
Zátiší
Id: 83606
tužka/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Wilhelmine Auguste Reichelt
Chaloupky na skále
Id: 84918
olej/plátno, rozměr 39 x 27 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 600 Kč
Josef Fiala
Portrét dívky
Id: 85903
olej/plátno, rozměr 66 x 56 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Fjodor Ivanovič Melnikov
Děti s nůší
Id: 86408
olej/plátno, rozměr 40 x 45 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, plátno nataženo na novém rámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 600 Kč
Jaroslav Čermák
Studie
Id: 86502
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13 x 22 cm, signováno monogramem vlevo dole, na ploše popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 600 Kč
Josef Čapek
Knižní obálky Josefa Čapka
Id: 80001
16 ks návrhů na knižní obálky, velikost sešitu 32 x 23 cm, vydání z roku 1934, řada druhá, č. 1, stav odpovídá stáří
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Pablo Picasso
Dáma s náhrdelníkem
Id: 82805
barevná litografie/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 57 x 47 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 500 Kč
František X. Diblík
Neapol
Id: 82311
olej/karton, rozměr 32 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, popis, datováno 1924, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 500 Kč
Rajko Tomič
Z Jadranu
Id: 85506
olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 500 Kč
Fritz Raida
Zlaté klasy
Id: 85905
olej/karton, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky na malbě, původní stav, autor uveden v knize Mladí lvi v kleci
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
Muž
Id: 83902
reliéf/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Pravoslav Kotík
Abstraktní krajina
Id: 84307
pastel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno v Brně v roce 2008 viz katalog, který je k obrazu přiložen
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 300 Kč