Aukce XXXIX./2017
František Horejc
U tržiště
Id: 81903
olej/karton, rozměr 34,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč
Jan Kanyza
Karneval v Benátkách I.
Id: 82402
akryl/karton, rozměr ve výřezu 34 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, popis včetně signatury též na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč
Karel Schadt
Zimní nálada
Id: 83206
olej/karton, rozměr 48 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Božena Jelínková-Jirásková
Krajina z Provence
Id: 85515
olej/plátno, rozměr 73,5 x 54,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně popis a datace, oděrky na rámu, původní stav, obraz uveden v Tomanově slovníku
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč
Jan Štursa
Melancholické děvče
Id: 84403
patinovaná pálená hlína, celková výška 40 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
9 500 Kč
Zdeněk Burian
S opičkou
Id: 86006
kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 12 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč
František Emler
Zátiší
Id: 85511
olej/plátno/karton, rozměr 31 x 52 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně razítko z výstavy v Topičově salonu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 200 Kč
Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Mladé žítko
Id: 84507
olej/plátno, rozměr 59 x 76 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929, drobně poškozená malba, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 100 Kč
Bohumil Hradečný
Rozkvetlá louka
Id: 82002
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 000 Kč
Neznačeno
Dívka s chmelem
Id: 82701
olej/plátno, rozměr 41 x 34,5 cm, lokálně poškozena malba, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Pablo Picasso
Hudebník
Id: 84706
litografie/papír, velikost tisku 63,5 x 47,5 cm, značeno vlevo nahoře, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Josef Šíma
Kňouráč severoevropský
Id: 86017
kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 25,7 x 20 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, přiloženo potvrzení původu od Kláry Brodské Kybalové, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
František Muzika
Dáma
Id: 82803
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 500 Kč
Martin Salcman
Sedící akt
Id: 84901
olej/plátno, rozměr 60 x 53 cm, značeno vlevo dole Salcman, datováno 56, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Jaroslav Panuška
Zapadané chaloupky
Id: 85505
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč