Čas na serveru 16:47:02

Aukce XXXIX./2017

František Horejc - U tržiště

František Horejc
U tržiště

Id: 81903

olej/karton, rozměr 34,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

Jan Kanyza - Karneval v Benátkách I.

Jan Kanyza
Karneval v Benátkách I.

Id: 82402

akryl/karton, rozměr ve výřezu 34 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, popis včetně signatury též na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Karel Schadt - Zimní nálada

Karel Schadt
Zimní nálada

Id: 83206

olej/karton, rozměr 48 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Božena Jelínková-Jirásková - Krajina z Provence

Božena Jelínková-Jirásková
Krajina z Provence

Id: 85515

olej/plátno, rozměr 73,5 x 54,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně popis a datace, oděrky na rámu, původní stav, obraz uveden v Tomanově slovníku

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan Štursa - Melancholické děvče

Jan Štursa
Melancholické děvče

Id: 84403

patinovaná pálená hlína, celková výška 40 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

9 500

Detail

Zdeněk Burian - S opičkou

Zdeněk Burian
S opičkou

Id: 86006

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 12 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Emler - Zátiší

František Emler
Zátiší

Id: 85511

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 52 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně razítko z výstavy v Topičově salonu

Vyvolávací cena:

9 200

Detail

Rudolf Bém (Vratislav Hlava) - Mladé žítko

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Mladé žítko

Id: 84507

olej/plátno, rozměr 59 x 76 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929, drobně poškozená malba, otluky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

9 100

Detail

Bohumil Hradečný - Rozkvetlá louka

Bohumil Hradečný
Rozkvetlá louka

Id: 82002

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Neznačeno - Dívka s chmelem

Neznačeno
Dívka s chmelem

Id: 82701

olej/plátno, rozměr 41 x 34,5 cm, lokálně poškozena malba, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Pablo Picasso - Hudebník

Pablo Picasso
Hudebník

Id: 84706

litografie/papír, velikost tisku 63,5 x 47,5 cm, značeno vlevo nahoře, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef  Šíma - Kňouráč severoevropský

Josef Šíma
Kňouráč severoevropský

Id: 86017

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 25,7 x 20 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, přiloženo potvrzení původu od Kláry Brodské Kybalové, PO

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Muzika - Dáma

František Muzika
Dáma

Id: 82803

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Martin Salcman - Sedící akt

Martin Salcman
Sedící akt

Id: 84901

olej/plátno, rozměr 60 x 53 cm, značeno vlevo dole Salcman, datováno 56, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Panuška - Zapadané chaloupky

Jaroslav Panuška
Zapadané chaloupky

Id: 85505

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail