Čas na serveru 10:41:15

Aukce LI./2019

  Neznačeno - Vlčí máky

Neznačeno
Vlčí máky

Id: 166605

olej/lepenka, rozměr 25 x 43 cm, doba vzniku kolem 1905, Mařákova škola, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Václav Rožánek - Procházka krajinou

Václav Rožánek
Procházka krajinou

Id: 173601

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Mešita z Ulcinje

Jan Bohumil Pospíšil
Mešita z Ulcinje

Id: 174305

olej/překližka, rozměr 34 x 29 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

11 000

Detail

František Cína - Jelínek - Zasněžený kraj

František Cína - Jelínek
Zasněžený kraj

Id: 174801

olej/plátno,rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, otluky na rámu, obraz v původním velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 200

11 000

Detail

Václav Haise - Minice

Václav Haise
Minice

Id: 174510

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

10 600

Detail

Jitka Válová - Postava

Jitka Válová
Postava

Id: 170104

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 23,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem zašpiněno

Vyvolávací cena:
1 200

10 500

Detail

Příhozy: 51

Ota Janeček - Trávy v krajině

Trávy v krajině

Id: 170113

olej/dřevěná deska, rozměr 11,5 cm x 24 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Slavíček - Pohled na Prahu

Jan Slavíček
Pohled na Prahu

Id: 170801

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 50,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Olbram Zoubek - Strážkyně pokladu

Strážkyně pokladu

Id: 172003

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1990, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef M. Černovický - Z Balkánu

Josef M. Černovický
Z Balkánu

Id: 172514

olej/plátno, rozměr 84,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Jarní tání

František Daněk - Sedláček
Jarní tání

Id: 174201

olej/karton,rozměr 21,5 x 29 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, mírně poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vladimír Suchý - Dívčí akt

Vladimír Suchý
Dívčí akt

Id: 174806

strukturální malba/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Písecký (Liška) - Nad údolím

Josef Písecký (Liška)
Nad údolím

Id: 175102

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na návsi

Vojtěch Sedláček
Na návsi

Id: 175508

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Kamil Linhart - Pláž na Baltu

Kamil Linhart
Pláž na Baltu

Id: 174810

olej/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, signováno a datováno 60 vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

9 555

Detail