Čas na serveru 03:01:14

Aukce LI./2019

Robert Holzer - U koní

Robert Holzer
U koní

Id: 172605

olej/deska, rozměr 13 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální poškození malby

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Karel Schadt - Pod horami

Karel Schadt
Pod horami

Id: 174303

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Jiří Matějka - Krásná Hora

Jiří Matějka
Krásná Hora

Id: 166610

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno a popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
400

1 600

Detail

Rudolf Adámek - U vody

Rudolf Adámek
U vody

Id: 172404

olej/plátno, rozměr 49,5 x 61 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

  Autor neurčen - Procházka u zvonice

Procházka u zvonice

Id: 174313

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno monogramem vlevo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jiří Lacina - Geometrické vlny

Jiří Lacina
Geometrické vlny

Id: 157405

malba/sololit, rozměr 183 x 92 cm, signováno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Andrej Bělocvětov - Ležící krávy

Andrej Bělocvětov
Ležící krávy

Id: 174506

olej/deska, rozměr cca 23 x 29 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Neznačeno - Zátiší s kartami

Neznačeno
Zátiší s kartami

Id: 172506

malba/lepenka, rozměr 28,5 x 37 cm, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 400

Detail

  Autor neurčen - Před kostelem

Před kostelem

Id: 172111

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 39 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pasparta pod sklem znečištěna, lehce zvlněný papír

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

Karel Jan Sigmund - Pod Troskami

Karel Jan Sigmund
Pod Troskami

Id: 172203

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Josef Hlinomaz - Žirafa

Josef Hlinomaz
Žirafa

Id: 173201

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21 x 19,5 cm, signováno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Otto Matoušek - Hráz rybníka s můstkem

Otto Matoušek
Hráz rybníka s můstkem

Id: 172512

olejová tempera/plátno/karton, rozměr 50 x 85 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Josef Písecký (Liška) - Nad údolím

Josef Písecký (Liška)
Nad údolím

Id: 175102

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

  Neznačeno - Se sklenicí vína

Neznačeno
Se sklenicí vína

Id: 174307

olej/plátno, rozměr 42 x 33 cm, 18. století, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Hodr - Čertovka

Karel Hodr
Čertovka

Id: 174310

olej/karton, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

18 500

Detail

Příhozy: 49