Aukce LI./2019
Neznačeno
Vlčí máky
Id: 166605
olej/lepenka, rozměr 25 x 43 cm, doba vzniku kolem 1905, Mařákova škola, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč
Václav Rožánek
Procházka krajinou
Id: 173601
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Mešita z Ulcinje
Id: 174305
olej/překližka, rozměr 34 x 29 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 000 Kč
František Cína - Jelínek
Zasněžený kraj
Id: 174801
olej/plátno,rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, otluky na rámu, obraz v původním velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
11 000 Kč
Václav Haise
Minice
Id: 174510
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 600 Kč
Jitka Válová
Postava
Id: 170104
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 23,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem zašpiněno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 500 Kč
Příhozy: 51
Trávy v krajině
Id: 170113
olej/dřevěná deska, rozměr 11,5 cm x 24 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
Jan Slavíček
Pohled na Prahu
Id: 170801
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 50,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč
Strážkyně pokladu
Id: 172003
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1990, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Josef M. Černovický
Z Balkánu
Id: 172514
olej/plátno, rozměr 84,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
František Daněk - Sedláček
Jarní tání
Id: 174201
olej/karton,rozměr 21,5 x 29 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, mírně poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Vladimír Suchý
Dívčí akt
Id: 174806
strukturální malba/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Josef Písecký (Liška)
Nad údolím
Id: 175102
olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Vojtěch Sedláček
Na návsi
Id: 175508
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Kamil Linhart
Pláž na Baltu
Id: 174810
olej/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, signováno a datováno 60 vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 555 Kč