Aukce LI./2019
Vladimír Komárek
Zátiší
Id: 171806
tempera/papír, rozměr ve výřezu cca 40 x 58 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Dívka s ptáčkem
Id: 172201
kombinovaná technika/tuž/pastel, rozměr ve výřezu 40 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč
Jan Švankmajer
Cukřenka
Id: 173401
plastika, glazovaný porcelán, rozměr cca 66,5 x 32,5 cm, signováno na spodní straně monogramem, datováno, drobné oděrky v glazuře na povrchu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
24 000 Kč
František Jiroudek
Výhled do kraje
Id: 174701
olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole věnování, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
23 500 Kč
Otto Gutfreund
Sedící žena
Id: 170301
bronzová plastika, výška figury 17 cm, výška dřevěného podstavce 3 cm, figura na zadní straně značena písmenem G, jedná se o starší odlitek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Na nástupišti
Id: 171803
olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, nečitelně signováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, jedná se pravděpodobně o návrh k ilustraci, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
23 000 Kč
Josef Jambor
Rozkvetlá louka
Id: 176902
olej/plátno, rozměr cca 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, zaskleno, drobné nečistoty pod sklem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Karel Langer
Krajina
Id: 171401
olej/plátno, rozměr 49,5 x 70 cm, signováno vlevo dole, rámováno, přiloženo písemné potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Johann Wilhelm Jankowski
Pohled na starý Londýn
Id: 171808
olej/plátno, rozměr 55,5 x 68 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
22 000 Kč
Jiří Lacina
Geometrické vlny
Id: 157405
malba/sololit, rozměr 183 x 92 cm, signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 000 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Praha - náplavka
Id: 168204
olej/plátno, rozměr 63 x 88 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
20 000 Kč
František Jiroudek
Karlův most
Id: 171901
olej/plátno/karton, rozměr 33 x 66 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Mlýn na Čertovce
Id: 168206
olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 000 Kč
František Cína - Jelínek
Březová alej v Milovech
Id: 171812
olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 000 Kč
Příhozy: 50
Pod sojčím hnízdem
Id: 175503
olej/plátno, rozměr 67 x 48 cm, signováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
19 000 Kč
Příhozy: 53