Čas na serveru 11:36:42

Aukce LI./2019

Vladimír Komárek - Zátiší

Vladimír Komárek
Zátiší

Id: 171806

tempera/papír, rozměr ve výřezu cca 40 x 58 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Ota Janeček - Dívka s ptáčkem

Dívka s ptáčkem

Id: 172201

kombinovaná technika/tuž/pastel, rozměr ve výřezu 40 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jan Švankmajer - Cukřenka

Jan Švankmajer
Cukřenka

Id: 173401

plastika, glazovaný porcelán, rozměr cca 66,5 x 32,5 cm, signováno na spodní straně monogramem, datováno, drobné oděrky v glazuře na povrchu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
15 000

24 000

Detail

František Jiroudek - Výhled do kraje

František Jiroudek
Výhled do kraje

Id: 174701

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole věnování, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

23 500

Detail

Otto Gutfreund - Sedící žena

Otto Gutfreund
Sedící žena

Id: 170301

bronzová plastika, výška figury 17 cm, výška dřevěného podstavce 3 cm, figura na zadní straně značena písmenem G, jedná se o starší odlitek

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

  Autor neurčen - Na nástupišti

Na nástupišti

Id: 171803

olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, nečitelně signováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, jedná se pravděpodobně o návrh k ilustraci, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

23 000

Detail

Josef Jambor - Rozkvetlá louka

Josef Jambor
Rozkvetlá louka

Id: 176902

olej/plátno, rozměr cca 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, zaskleno, drobné nečistoty pod sklem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Karel Langer - Krajina

Karel Langer
Krajina

Id: 171401

olej/plátno, rozměr 49,5 x 70 cm, signováno vlevo dole, rámováno, přiloženo písemné potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Johann Wilhelm Jankowski - Pohled na starý Londýn

Johann Wilhelm Jankowski
Pohled na starý Londýn

Id: 171808

olej/plátno, rozměr 55,5 x 68 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:
12 000

22 000

Detail

Jiří Lacina - Geometrické vlny

Jiří Lacina
Geometrické vlny

Id: 157405

malba/sololit, rozměr 183 x 92 cm, signováno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Praha - náplavka

Josef Václav Směšný - Barnet
Praha - náplavka

Id: 168204

olej/plátno, rozměr 63 x 88 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

František Jiroudek - Karlův most

František Jiroudek
Karlův most

Id: 171901

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 66 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Mlýn na Čertovce

Josef Václav Směšný - Barnet
Mlýn na Čertovce

Id: 168206

olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

František Cína - Jelínek - Březová alej v Milovech

František Cína - Jelínek
Březová alej v Milovech

Id: 171812

olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Příhozy: 50

  Autor neurčen - Pod sojčím hnízdem

Pod sojčím hnízdem

Id: 175503

olej/plátno, rozměr 67 x 48 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Příhozy: 53