Čas na serveru 15:02:50

Aukce LI./2019

Josef Jiránek - Kytice

Josef Jiránek
Kytice

Id: 170121

olej/plátno, rozměr 71 x 46,5 cm, signováno vlevo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Rapin - Zátiší s karafou

Jan Rapin
Zátiší s karafou

Id: 174902

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

9 200

Detail

  Neznačeno - Motiv z Paříže

Neznačeno
Motiv z Paříže

Id: 171404

olej/překližka, rozměr 35,5 x 45 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Růže

Josef Václav Směšný - Barnet
Růže

Id: 168201

olej/karton, rozměr 27 x 17,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

5 600

Detail

Ludvík Dobeš - Veselí tuláci

Ludvík Dobeš
Veselí tuláci

Id: 170118

olej/lepenka, rozměr 51 x 51 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

  Neznačeno - Ležící akt

Neznačeno
Ležící akt

Id: 174514

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 17 x 39 cm, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o dílo Pravoslava Kotíka

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Olbram Zoubek - Herečka

Herečka

Id: 172004

papírový reliéf, velikost listu 44,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., nerámováno, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

  Autor neurčen - Na nástupišti

Na nástupišti

Id: 171803

olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, nečitelně signováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, jedná se pravděpodobně o návrh k ilustraci, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

23 000

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Mešita z Ulcinje

Jan Bohumil Pospíšil
Mešita z Ulcinje

Id: 174305

olej/překližka, rozměr 34 x 29 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

11 000

Detail

Stanislav Holý - Sluníčko

Stanislav Holý
Sluníčko

Id: 174001

koláž/kresba/papír, rozměr listu 27 x 35 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František Líbal - Deštivé předjaří

František Líbal
Deštivé předjaří

Id: 171403

olej/plátno/karton, rozměr 18,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Karel Schadt - Rozkvetlé šeříky

Karel Schadt
Rozkvetlé šeříky

Id: 166609

olej/lepenka, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 700

Detail

Aleš Lamr - Deflíni

Aleš Lamr
Deflíni

Id: 174003

akryl/plátno, rozměr 45 x 35, signováno uprostřed dole s datací, olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Lilly Charlemont - Na louce

Lilly Charlemont
Na louce

Id: 174301

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 26 cm, signováno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Praha - náplavka

Josef Václav Směšný - Barnet
Praha - náplavka

Id: 168204

olej/plátno, rozměr 63 x 88 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail